Powered by Salomon

STARTOVNÍ LISTINA

BÍLÉ KARPATY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1JanTicOstravaCZEOK
2JiříKokešBrnoCZEne
3JarekHubáčekTopolnáCZEOK
4RadovanPetkovDolné SrnieSVKne
5MartinŠerákSokol Bílovice nad Svitavou, Orel ObřanyCZEOK
6MichalHruškaMnichoviceCZEOK
7JaroslavRoučkaPrůhoniceCZEOK
8PetrHarnošVeselí nad MoravouCZEOK
9RostislavVačkářKatastrofa BřeclavCZEOK
10MarekKůsMěsto TouškovCZEOK
11PavelVičanRožnov pod RadhoštěmCZEOK
12EvaKonszkáÚstí nad LabemCZEOK
13Lenka CupalováKatastrofa BřeclavCZEOK
14Pavel KovaříkOrlické horyCZEOK
15Pavel ŠpičákKafastrofa VyškovCZEOK
16LeonaHelešicováBřeclavCZEOK
17RomanKoutnýTroubskoCZEOK
18TomášHrabalBruntálCZEOK
19TomášFlámZlínCZEOK
20LubomirOkruhlicaNezávislost BASVKOK
21MilošMikundaRožnov pod RadhoštěmCZEOK
22JaroslavBurianBeskydští nomádiCZEOK
23MirekBergerSTS Chvojkovice BrodCZEOK
24Jiří ŠimekInkosporCZEOK
25ZdeněkJanovskýStráníCZEne
26IgorSklenák SRTG Podluží CZEOK
27DanielBrázdilUltra WarriorCZEne
28DanielHowardpaštikářCZEne


BÍLÉ KARPATY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1AndrejVéghminimon friendly teamSVKOK
2TerezaProchazkovaořechovCZEOK
3Alena HaluzováNivniceCZEOK
4MarekDočkalPřerovCZEOK
5LukášVonšíkbez klubové příslušnostiCZEne
6DavidTrousilAC GoMango-HögnerCZEOK
7Ondřej PoučVyškovCZEOK
8TomášLipinaMk Seitl OstravaCZEOK
9IgorTomanVyškovCZEOK
10JiříStýskalíkMorkovice-SlížanyCZEOK
11PetrKomrskaLucinky hyeny!CZEOK
12PetrHalbrštatBochánek teamCZEOK
13JaroslavFusek Jarošov CZEne
14PavelHercíkPrahaCZEne
15EvaRubášováKyjovCZEne
16LukášValchařOstravaCZEOK
17SoňaRusnákováHorné PršanySVKOK
18PetrPtáčekRunBMCCZEOK
19ZdeněkBernátLanžhotCZEOK
20DanaLorenzováNové Město na Moravě CZEOK
21LukášVaculaOstravaCZEOK
22MichalSochorKarpatské nadějeCZEOK
23RadekZavadilRAZANTCZEOK
24BarboraHrabalová BruntálCZEOK
25RomanPřikrylfKlidu sport teamCZEOK
26HanaHoloubkováBeskydští NomádiCZEOK
27MariánStresŠANTÁNEKCZEne
28Michaela BöhmováVZS OstravaCZEne
29ZbyněkOřechovskýSteppenwolfCZEOK
30MichaelŽolcerOCR Runners OlomoucCZEOK
31LenkaKrutilováMattoni free run Tlustá horaCZEne
32MichalHelOcr runners OlomoucCZEOK
33MajkaBalšínkováBrnoCZEOK
34AdamTomešTJ Sokol Moravský PísekCZEOK
35LiborValentaAK OlomoucCZEOK
36PetraŠevčíkováX-Trail OrlováCZEOK
37TomášKlímPstružíCZEne
38OndřejVítekBerounCZEne
39MartinNeduchalBerounCZEne
40IlonaBajerováPlnou parouCZEne


BÍLÉ KARPATY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1MiroslavChodúrZlínCZEne
2AdélaLenhartováAC GoMango-HögnerCZEOK
3KamilaDaňhelováBochánek teamCZEOK
4TomášKrejzlíkWolfpack Mountain SportsCZEOK
5MiroslavHolešinský Běžci z břeclavských rovinCZEOK
6JanŘehákSOLID RUNNERCZEOK
7PeterPetkovPevná Vôľa KrupinaSVKne
8Petr HudečekKarpatské nadějeCZEOK
9Jitka KramolišováRožnov pod RadhoštěmCZEOK
10MichalNožičkaKOBALTCZEOK
11JiříVaněk-RUNFREE-CZEOK
12Tomáš Fanta Karpatské Naděje CZEOK
13LenkaTomanováVyškovCZEOK
14MartinHavlíkRychtáré ze StráníCZEOK
15DavidČechmánekKalici jednotkaCZEOK
16BarboraKopeckáOCR Runners OlomoucCZEOK
17TomasDanekZelechoviceCZEne
18VáclavLiškaZlínCZEOK
19MiroslavHargašStráníCZEne
20JakubSajdlOstravaCZEne


JESENÍKY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1JiříKokešBrnoCZEne
2MartinŠerákSokol Bílovice nad Svitavou, Orel ObřanyCZEOK
3DavidTrousilAC GoMango-HögnerCZEOK
4JúnisEl HassanPrahaCZEOK
5MarekKůsMěsto TouškovCZEOK
6EvaKonszkáÚstí nad LabemCZEOK
7TomášFlámZlínCZEOK
8MilošMikundaRožnov pod RadhoštěmCZEOK
9JaroslavBurianBeskydští nomádiCZEOK
10DanielBrázdilUltra WarriorCZEne


JESENÍKY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1AndrejVéghminimon friendly teamSVKOK
2MarekDočkalPřerovCZEOK
3JanaMikešováBakako running teamCZEne
4PavlínaTrousilováAC GoMango-HögnerCZEOK
5Ondřej PoučVyškovCZEOK
6TomášLipinaMk Seitl OstravaCZEOK
7LukášValchařOstravaCZEOK
8PetrHalamkaPředměřice nad LabemCZEOK
9LiborValentaAK OlomoucCZEOK


JESENÍKY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1AdélaLenhartováAC GoMango-HögnerCZEOK
2VojtěchGawlasSvětBěhu.czCZEOK
3Jitka KramolišováRožnov pod RadhoštěmCZEOK


BESKYDY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1RadekKotěšovecJarcováCZEOK
2JiříKokešBrnoCZEne
3MartinŠerákSokol Bílovice nad Svitavou, Orel ObřanyCZEOK
4JúnisEl HassanPrahaCZEOK
5MarekKůsMěsto TouškovCZEOK
6EvaKonszkáÚstí nad LabemCZEOK
7TomášFlámZlínCZEOK
8MilošMikundaRožnov pod RadhoštěmCZEOK
9JaroslavBurianBeskydští nomádiCZEOK
10DanielBrázdilUltra WarriorCZEne


BESKYDY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1MarekDočkalPřerovCZEOK
2Ondřej PoučVyškovCZEOK
3TomášLipinaMk Seitl OstravaCZEOK
4MichaelaStachováOstravaCZEOK
5PavlínaTrávníčkováOstravaCZEne
6KláraSeberováSK Černé plíceCZEOK
7LukášValchařOstravaCZEOK
8LiborValentaAK OlomoucCZEOK


BESKYDY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1VojtěchGawlasSvětBěhu.czCZEOK
2Jitka KramolišováRožnov pod RadhoštěmCZEOK


V případě, že budete chtít v registraci provést změny, napište na email admin@cutt.cz