Powered by Salomon

STARTOVNÍ LISTINA

BESKYDY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1MartinKreidlHolasiceCZEOK
2PatrikHromádkaKlimkoviceCZEOK
3MartinŠerákSokol Bílovice nad SvitavouCZEOK
4TomášFlámZlínCZEOK
5DanielBrázdilUltra RaplCZEOK
6MilošMikundaRožnov pod RadhoštěmCZEOK
7JaroslavBártaSobůlkyCZEOK
8KarelRaiserPRAHA 5CZEOK
9MichaelaPalatáPRAHA 5CZEOK
10PavelMoranskiKarolinkaCZEOK
11KateřinaPetríkováŽidlochoviceCZEOK
12PetraGuňkováDobráCZEOK
13IvanMelnykKukurudzaUKROK
14RomanStixPustejovCZEOK
15OlehFishchukKukurudzaUKROK
16ZdeňkaHavelkováNekeckuj a běž!CZEOK
17PavelMartinekUničovCZEOK
18PavelRůžekDycky Ještěd!CZEOK
19David ŠtěpánOpen-sport.czCZEOK
20OndřejPoučVyškovCZEOK
21PetrPavliskaBeskydští čertiCZEOK
22Andrej Orogvani Bratislava SVKOK
23JanValušekteam LightBIKECZEOK
24Jana OrlíkováTeam LightBIKE CZEOK
25PavelOrlíkTeam LightBIKE CZEOK
26RadekPolákAD TeamCZEOK
27LuķášZbihlejKarvináCZEOK
28RomanŠpičákTitan Tri-LifeCZEOK
29StanislavNajvertSalomonOK
30DavidKaifášČeladnáOK
31SabinaUlmanováOlomoucOK


BESKYDY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1RadomírViejX-Trail OrlováCZEOK
2FilipDenkNXP Rožnov pod RadhoštěmCZEOK
3KateřinaGracováVinaři MařaticeCZEOK
4JirkaStejskalVinaři MařaticeCZEOK
5MartinBrejchaPrahaCZEOK
6VendulaKelbichováKL sport MostCZEOK
7MartinGužíkVPKOHCZEOK
8RichardBarcaldos amigosCZEOK
9HanaHoloubkováJAPAsport.czCZEOK
10JiříŠtencelFulnekCZEOK
11JakubPospíšilVeselí nad MoravouCZEOK
12RomanPiperVPKOHCZEOK
13MatějKučeraSokol VlastibořiceCZEOK
14RadovanKelerOstravaCZEOK
15Aleš PazdzioraTeam LightBIKECZEOK
16Vojtěch Babinec Trojanovice CZEOK
17Dominik ŠmardaŠtrůdlrunCZEOK
18TadeášVyvijalSvetBehu.cz / Beskydští nomádiCZEOK
19RomanLukovskýSRTG PodlužíCZEOK
20MartinDittrichPříbramCZEOK
21Pavla HrabcováELVACCZEOK
22NatálieStieberováTeam LightBike / KunoviceCZEOK
23TomášMartinekKunčice pod OndřejnikemCZEOK
24MartinOndráčekKafiRunCZEOK
25RomanJašekErholung teamCZEOK
26HonzaMrázOstravaCZEOK
27VlastimilMarekŠneci v běhu CZEOK
28Michal Planka Mattoni Freerun ZlinCZEOK
29JiříKubartVyškovCZEOK
30MartinŠpaňhelTJ BečkodromCZEOK
31JitkaSmékalováSK Oceláci OstravaCZEOK
32FilipUrbanŠumperkCZEOK
33VěraKačmaříkováOpavaCZEOK
34VladislavRichterBěh za štrůdlemCZEOK
35DavidMatušíkRunning zone BrnoCZEOK
36LukášMaňásekY SoftCZEOK
37MarekNedvědKadaňCZEOK
38MartinaSkřičkováPřerovCZEOK
39VojtěchNavrátilPřerovCZEOK
40JanPonížilTršiceCZEOK
41PavelRychteckyFifejdyCZEOK
42KláraBurdováOpavaCZEOK
43ZdeňkaBabiszováBESKYDSTI PACOSICZEOK
44EduardFoldynaBeskydští PačosiCZEOK
45PatrikBejčekRunningZone BrnoCZEOK
46RomanPříhodaMattoni Freerun JihlavaCZEOK
47TomášKrchňákOstravaCZEOK
48RobertDubjelRunning zone BrnoCZEOK
49SoňaKopcokovaMariankaSVKOK
50AndrejRybářL.A.Ryby - TOBI SportCZEOK
51LidkaRybářováL.A.Ryby - TOBI SportCZEOK
52LukášVaculíkČeská republikaCZEOK
53PetrTomčíkNový JičínCZEOK
54TomášBělunekRožnov pod RadhoštěmCZEOK
55MartinStoklásekOtrokoviceCZEOK
56PetrVavříkAscend TeamCZEOK
57TomášVaněkKrnovCZEOK
58DušanVěžníkŽilinaCZEOK
59ZdeněkBlablaValašské MeziříčíCZEOK
60DavidBíbrlíkBK LudgeřoviceCZEOK
61JiříBystřičanBK LudgeřoviceCZEOK
62JiříBoudaŠenov u Nového JičínaCZEOK
63TomášKubačákOstravice CZEOK
64PavelFormanKopřivniceCZEOK
65VaclavRajtmajerBerounCZEOK
66MichalKačmaříkOpavaCZEOK
67KateřinaDuškováRozběháme Nový JičínCZEOK
68JaroslavHančlP7CZEOK
69JiříVěžníkNový JičínCZEOK
70MartinDankoRuma SportCZEOK
71VojtěchKusinBeskydští PacošiCZEOK
72VeronikaZemcikovaMattoni FreeRun ZlínCZEOK
73RichardTabachBK KozloviceCZEOK
74JiříKubáňAscend TeamCZEOK
75JanKaliberkaPraha 5CZEOK
76IvanKržinOstrava - LhotkaCZEOK
77VladMoldovanThe Losers InitiativeOTHOK
78BřetislavMaroszJahůdky, NVPPCZEOK
79JakubKuraeWRC.czCZEOK
80JanMacháčekEkonom Praha OutdoorCZEOK
81JiriKlementDRESSME.CZCZEOK
82JakubWeimannSK Oceláci OstravaCZEOK
83StanislavKováčekUltramanCZEOK
84JanChromečka Libhošť CZEOK
85VojtěchVašinaSTG KroměřížCZEOK
86SimonaDopitováPrahaCZEOK
87PetraWiszkonyováBohumínCZEOK
88MartinCieslarTO-MAOK
89TomᚊtverákZubříOK
90DenisPivoňkaOK
91RomanPeterOK


BESKYDY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1Denisa Lesslová Atletic CZEOK
2AdamJurákRunning zone BrnoCZEOK
3Tomáš KlímX-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDYCZEOK
4Radka BukovskáX-Trail OrlováCZEOK
5DavidČechmánekKalici jednotkaCZEOK
6TomášSmolichaNový MalínCZEOK
7TomášJelínekZdounkyCZEOK
8MarieAdamusováBěžci sobě!!!CZEOK
9SilviaDivékyováPrievidza / Beskydští nomádiSVKOK
10JiříBednáříkSK MíkoviceCZEOK
11ZdeněkJonášekTlumačovCZEOK
12JanaKučeriková ml.JindřichovCZEOK
13KrystianZahrajMattoni FreeRun Olešná CZEOK
14PavelPrudilRun the WorldCZEOK
15JiříPorwiszRUN 99 HavířovCZEOK
16VladimíraVonsováRUN99 HavířovCZEOK
17ZuzanaLippováSK Černé plíceCZEOK
18JanaNovotnáBrušperkCZEOK
19RomanJanečekCaramba! TeamCZEOK
20JakubCieslarNávsíCZEOK
21Anna HrabcováFrýdlant nad Ostravicí CZEOK
22NatálieKapcalováHlučínCZEOK
23MariánLorencNový JičínCZEOK
24KamilBrudnýPalkoviceCZEOK
25MichalWaignerLowellpro Racing TeamCZEOK
26RadekSloupOtnice/vydosbusCZEOK
27JanMosbauerBrnoCZEOK
28PetraŠevčíkováJAPAsport.czCZEOK
29JosefKovařčíkPraha 4CZEOK
30MartinVlachJapaSport.czOK
31VojtěchHamousHAVA teamCZEOK
32JiříHamousHAVA teamCZEOK
33MartinŠvébišOstraviceCZEOK
34VojtěchRůžekDycky Ještěd!CZEOK
35VěraKudelováŠtramberkCZEOK
36TomášGižaSK Černé plíceCZEOK
37MiroslavSluštíkODS Český TěšínCZEOK
38BarboraJenčováAmcykl HumpolecCZEOK
39VojtěchGawlasSvětBěhu.czCZEOK
40Tomáš DittrichOstrava CZEOK
41KarelPásekOpavaCZEOK
42MiroslavHolubValašské KloboukyCZEOK
43PetraHavlovaFrydek MistekCZEOK
44MiroslavOprštěnýBohuňoviceCZEOK
45Josef MacháčekSedlniceCZEOK
46PavelVranaKoprivniceCZEOK
47ZuzanaZádrapováOstravaCZEOK
48Patrik SzulcsánOstravaCZEOK
49MartinUrbančíkMushing team OstravaCZEOK
50VáclavNovotnýBrušperkCZEOK
51JanaKučerikováJindřichov CZEOK
52VeronikaHanáčkováOlomoucCZEOK
53JakubNěmecCaramba! TeamCZEOK
54MichalBrabecHavířov CZEOK
55Kateřina Mazuchová Havířov CZEOK
56AdamLisickýMK ProstějovCZEOK
57Marek Procházka lokalka.euCZEOK
58VítBařicaBřezolupyCZEOK
59Anna SklenářováStaré Město CZEOK
60PetraRoubíčkováOlomoucCZEOK
61Nela ŠimkováVyškovCZEOK
62JanHermanOtrokoviceCZEOK
63MartinMichálekSK Alpaka VyškovCZEOK
64LucieSmolováOstravaCZEOK
65MichaelaČejkováNebovidyCZEOK
66JiříLondaSK Černé plíceCZEOK
67TomášRinkaModel Run TeamCZEOK
68JanaGříbkováPERUN TEAM BLANSKOCZEOK
69GabrielaMartináskováSlatinaCZEOK
70ZuzanaSajdlováBrnoCZEOK
71JanaLencuchova Bratislava CZEOK
72AndrejMatákcyklomania.skSVKOK
73RadimGarnolFenix Sport OstravaCZEOK
74MartinWojnarChotěbuzCZEOK
75FilipPokornýOstravaCZEOK
76HedvikaKubištíkováOstravaCZEOK
77MartinSkrizalaBeskyd-NaturalCZEOK
78VáclavMarešRun99CZEOK
79DanielaRoreitnerováPrahaCZEOK
80AlžbětaProkopováTřinecCZEOK
81MichalKramplaSOB OlomoucCZEOK
82TomášKramplaSOB OlomoucCZEOK
83TerezaKramplováSOB OlomoucCZEOK
84Lukáš Sčensný Velká PolomCZEOK
85JitkaKramolišováRožnov pod RadhoštěmCZEOK
86VeronikaLorencováNový JičínCZEOK
87KateřinaBřuskováDYNEDGARCZEOK
88ZdeněkKlabačkaTTC OlomoucCZEOK
89Lukáš Hrček Horní Suchá CZEOK
90JiříMitášZubříCZEOK
91VítRyškaVSK Uni Brno / SalomonCZEOK
92MatějPíroOOB TřebíčCZEOK
93VeronikaSiebeltováFrýdek-MístekCZEOK
94MartinPustkaBk KozloviceCZEOK
95MiroslavValošekOstravaCZEOK
96RobertSzotkowskiHavířov CZEOK
97RomanČišeckýAT&T BrnoSVKOK
98DanielMatejovičOstravaCZEOK
99DušanMurčoMRCINASVKOK
100DanielVíchaOstravaCZEOK
101ŠárkaPůstováVSK UNI Brno/KONRAD TOOLS TeamCZEOK
102KateřinaVejrychováKarvináCZEOK
103Petr VabroušekTitan Trilife ZlínCZEOK
104FilipVabroušekAK ZlínCZEOK
105MarekPastrňákReklama OstravaCZEOK
106MartinaCiencialováČeský TěšínCZEOK
107Gabriela VágnerMorávka (INLINE Třinec)CZEOK
108RadomírDoleželOstrava-PetřkoviceCZEOK
109Iva Sýkorová MK seitlCZEOK
110NikolaIvanovBicykly.czOK
111ElenŠimonováOK
112FilipZezulaOK
113NikolaPalicováOK
114MiroslavCymorekOK
115VojtěchNovotnýOK




JESENÍKY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1LeonaHelešicováBřeclavCZEOK
2MarianŽákBřeclavCZEOK
3MartinKreidlHolasiceCZEOK
4PatrikHromádkaKlimkoviceCZEOK
5MartinŠerákSokol Bílovice nad SvitavouCZEOK
6TomášFlámZlínCZEOK
7DanielBrázdilUltra RaplCZEOK
8PavelSlepicaPipin BystrovanyCZEOK
9MilošMikundaRožnov pod RadhoštěmCZEOK
10JaroslavBártaSobůlkyCZEOK
11MartinHausknechtDržoviceCZEOK
12DavidRyšavýSK Meteor BrnoCZEOK
13KarelRaiserPRAHA 5CZEOK
14MichaelaPalatáPRAHA 5CZEOK
15OndřejŠmehlíkŠumperkCZEne
16PavelMoranskiKarolinkaCZEOK
17AlešBalcarOK99 Hradec KrálovéCZEOK
18JanaBalcarováOK99 Hradec KrálovéCZEOK
19Miroslav Janočko Bernartice CZEne
20JanVajdaOstravaCZEOK
21LubošGreschnerMagnus OrienteeringCZEOK
22JanDrbohlavSlackline GentlemenCZEOK
23PetrMaňasMattoni freerun ZlínCZEOK
24JanMayerMohelniceCZEOK
25DanielBuradaPerníček PrahaCZEOK
26PetraKarabinová Horské prdelkyCZEOK
27ZdeněkVotavaOlomoucCZEOK
28PavlínaVálkováJeseničáciCZEne
29LukášMaierTišnovCZEOK
30RomanJanečekCaramba! TeamCZEOK
31MilanŘehulkaProstějovCZEOK
32GabrielaKrčmářováTRX bez hranicCZEOK
33MarekMoškořMMCZEOK
34RichardBiječekOstravaCZEOK
35Lenka ŠajtarováMSV Metal StudénkaCZEOK
36RadkaNouzovskáTOMIRADI CZEOK
37TomášKubičíkMOUNTAINTIME teamCZEne
38PetrOdložilHrabováCZEOK
39JanŠprlaFrýdek-MístekCZEne
40VítOtevřelColumbia MontrailCZEOK
41PetrSurýX-Trail OrlováCZEOK
42PavlaLhotováLányCZEne
43TomášPeterBeskydští nomádiCZEOK
44PetrKrupkaProstejovCZEne


JESENÍKY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1Tomáš LandgráfTribuna SeverCZEOK
2Denisa Lesslová Atletic CZEOK
3MartinBrejchaPrahaCZEOK
4MartinGužíkVPKOHCZEOK
5PetrBielčíkLichkovCZEne
6RichardBarcaldos amigosCZEOK
7HanaHoloubkováJAPAsport.czCZEOK
8JiříŠtencelFulnekCZEOK
9PavelŠpičákVyškovCZEOK
10JakubPospíšilVeselí nad MoravouCZEOK
11RomanPiperVPKOHCZEOK
12ŠtěpánkaZemánkováŠlapaniceCZEOK
13Martin Rada Ještěd SkyRace CZEne
14KamilJeřábekOstravaCZEOK
15PavelSiazikBílovice LutotinCZEOK
16MichalSiazikBílovice nad SvitavouCZEOK
17LadislavKoudelaAD Team PrerovCZEOK
18RomanLukovskýSRTG PodlužíCZEOK
19Alexandr SkribuckijLadermon / OlomoucCZEne
20LadislavWernerNový MalínCZEne
21JanaKučeriková ml.JindřichovCZEOK
22PavelSochorekKrmelínCZEne
23LadislavHejdaLadermon TeamCZEOK
24IvanaGróffováVřesinaCZEOK
25TomaszPodgórskiprahaCZEne
26MarekBrumlaTřebíčCZEOK
27JiříStýskalíkMilan Janata TýmCZEOK
28MichalMackovikTucinCZEOK
29Aleš Kubátko Adidas Runners PragueCZEne
30PavlínaTrousilováAC GoMango-HögnerCZEOK
31DanielGoldVPKOHCZEOK
32JanaMikešováBakako running teamCZEne
33RadekLeszczynskiLadermon Team OlomoucCZEne
34JiříPorwiszRUN 99 HavířovCZEOK
35VladimíraVonsováRUN99 HavířovCZEOK
36MartinaKahánkováHorské prdelkyCZEOK
37VojtěchSvobodaWAKANDACZEOK
38ZdeněkKolmašCALLMEKILLACZEOK
39LucieKolmašováCALLMEKILLACZEOK
40PetrHurtíkZlaté HoryCZEOK
41MartinDittrichPříbramCZEOK
42JakubCieslarNávsíCZEOK
43VáclavStaněkZlaté Hory/OskavaCZEOK
44JiříHeiderSK JC SPORT OPAVACZEne
45Pavla HrabcováELVACCZEOK
46NatálieStieberováTeam LightBike / KunoviceCZEOK
47NataliaSikorováTřinec CZEOK
48KamilBrudnýPalkoviceCZEOK
49LenkaKlvaňováMalhoticeCZEOK
50KristýnaOtevřelováColumbia MontrailCZEOK
51MartinOndráčekKafiRunCZEOK
52PetrŠpičákPustiměrCZEOK
53PetraŠevčíkováJAPAsport.czCZEOK
54Michaela Montagova OpavaCZEne
55KateřinaVltavskáMalé HošticeCZEOK
56RomanJašekErholung teamCZEOK
57HonzaMrázOstravaCZEOK
58JanHamrBrnoCZEne
59Rostislav Václavík Madeja Sport OstravaCZEOK
60LenkaMikeškováMrlínekCZEOK
61MichalJaníkSTG LitovelCZEne
62RadekChrobákJAPAsport.czOK
63MartinaKurkováŠtěpánkoviceCZEne
64MartinVlachJapaSport.czOK
65MartinStřízalaBeskyd NaturalOK
66JanaKučerikováJindřichov CZEOK
67VeronikaSiebeltováFrýdek-MístekCZEOK


JESENÍKY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1MichalLidákVPKOHCZEOK
2Radka BukovskáX-Trail OrlováCZEOK
3DavidČechmánekKalici jednotkaCZEOK
4TomášSmolichaNový MalínCZEOK
5LukášValchařOstrava - ZábřehCZEOK
6JiříBednáříkSK MíkoviceCZEOK
7ZdeněkJonášekTlumačovCZEOK
8MichaelaUrubkováOtrokoviceCZEne
9Lucie Němečková Český běžecký klubCZEOK
10LucieKonečnáLudvíkovCZEOK
11EvaHvoreckáZhorteamCZEOK
12MiroslavaBrumlováTřebíčCZEOK
13MagdaStaniekováOstravaCZEOK
14KateřinaTurčekováOstravaCZEOK
15MichalPokornýHrouboviceCZEne
16EvaLokajováOstravaCZEOK
17MonikaSlováčkováMattoni freerun ZlínCZEOK
18MartinaTicháTřemešnáCZEne
19EvaHalaxovaTETRAPAT Patentová kancelář Olomouc CZEOK
20HarolMayaTETRAPAT patentová kancelář Olomouc CZEOK
21JanFialaVPKOHCZEOK
22Eva ŠkrlováUherské Hradiště - MíkoviceCZEOK
23ZuzanaLippováSK Černé plíceCZEOK
24JanisAndronikidisDecathlon Czech TeamCZEOK
25JanaNovotnáBrušperkCZEOK
26Kateřina PražákováBiatlon OstravaCZEOK
27MichaelaBoturováOpavaCZEOK
28OndřejStejskalHavířovCZEOK
29Anna HrabcováFrýdlant nad Ostravicí CZEOK
30MichalWaignerLowellpro Racing TeamCZEOK
31JanMosbauerBrnoCZEOK
32DavidTrousilAC Gomango CZEOK
33KateřinaKlepáčová TJ Slezan Frýdek-Místek CZEOK
34Hana Krahulová Madeja Sport OstravaCZEOK
35JaroslavHýblDimpex KosovCZEne
36JosefKovařčíkPraha 4CZEOK
37Michal Planka Mattoni Freerun ZlinCZEOK
38TomášWronaAlpsport - Ježek na kopciCZEOK
39WojciechSmagałaWrocławPOLne
40VítKněžínekINOV-8CZEne
41NatalieSzczypkovaPetrvaldCZEOK
42HanaCendelínováKSM HrádekOK
43JiříRabiecOK
44AlžbětaSucháOK
45JanStaněkOK
46Kateřina Mazuchová Havířov CZEOK


BÍLÉ KARPATY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1StanislavTřasoňRusavaCZEOK
2Tomáš LandgráfTribuna SeverCZEOK
3RadimHráčekUtekaj ROCZEOK
4LeonaHelešicováBřeclavCZEOK
5MarianŽákBřeclavCZEOK
6RadomírViejX-Trail OrlováCZEOK
7LukášManPřerovCZEOK
8MartinKreidlHolasiceCZEOK
9MichalVečerkaMK ProstějovCZEOK
10MartinŠerákSokol Bílovice nad SvitavouCZEOK
11Jana Glozová Veselí nad Moravou CZEOK
12TomášKubínRun4 FunCZEOK
13IvaCabalkováRun4FunCZEOK
14RadovanPetkov#teampetkovSVKne
15MartinRyšavýBoršiceCZEne
16OndřejKováříkProfibaustoffe CZCZEOK
17TomášFlámZlínCZEOK
18PetrJetelinaNáčelník BokasaCZEne
19Lukáš Pilát Šternberk CZEOK
20AnnaBalážováNová LhotaCZEOK
21LiborBlahaTeam BedihošťCZEOK
22DanielBrázdilUltra RaplCZEOK
23IvanaŠlachtováTobi Sport Frenštát p.R.CZEOK
24PavelŠpičákVyškovCZEOK
25PavelSlepicaPipin BystrovanyCZEOK
26MilošMikundaRožnov pod RadhoštěmCZEOK
27RostislavVačkářKatastrofa BřeclavCZEOK
28BranislavDyačovskiSanasport runners BratislavaSVKOK
29LenkaCupalováKatastrofa BřeclavCZEOK
30JaroslavBártaSobůlkyCZEOK
31MartinHausknechtDržoviceCZEOK
32BarboraCicháSplašené fazoleCZEOK
33JaroslavKouřilNeběžecký kroužekCZEOK
34PavelKorandaLadermonCZEOK
35MarieBalšínkováBrnoCZEne
36MarianPriadkaTrail Runners TrnavaOK
37KristýnaHolubčíkováOK
38PetrSurýX-Trail OrlováCZEOK


BÍLÉ KARPATY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1PetrKomrskaLucinky hyeny!CZEOK
2JanTicBěžím nebo lezuCZEOK
3AdamJurákRunning zone BrnoCZEOK
4PavelVičanRožnov pod RadhoštěmCZEOK
5Tomáš KlímX-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDYCZEOK
6MartinSvobodaBrnoCZEOK
7LukášSrnecŽidlochoviceCZEOK
8MartinHavlíkRychtáré ze StráníCZEOK
9CestmirKračmarSK Bradlan BrezovaSVKOK
10Tomáš WendzelČeladnáCZEOK
11KateřinaGracováVinaři MařaticeCZEOK
12JirkaStejskalVinaři MařaticeCZEOK
13PatrikHromádkaKlimkoviceCZEOK
14MartinBrejchaPrahaCZEOK
15VendulaKelbichováKL sport MostCZEOK
16MartinGužíkVPKOHCZEOK
17JaromírBumbálekBrnoCZEOK
18PetrHalbrštatZnojmoCZEOK
19KamilaDaňhelováZnojmoCZEOK
20Andrea BorovskáŠK Bradlan BrezováSVKOK
21JánVarmužaŠK Bradlan BrezováSVKOK
22TomášKoutnýVícebojaři BlanskoCZEOK
23AlešBlažkaVícebojaři BlanskoCZEOK
24AlešFliglVícebojaři BlanskoCZEOK
25RadekZavadilSP SPORT ZLÍNCZEOK
26Jindřich HoloubekOddíl 2015CZEOK
27RadoslavŠtáblaOrlová - LutyněCZEOK
28LukášDoleželPřáslaviceCZEOK
29RomanCiglerHobby RunnersCZEOK
30RichardBarcaldos amigosCZEOK
31TomRettSK Madeja SportCZEne
32HanaHoloubkováJAPAsport.czCZEOK
33AlenaHaluzováNivniceCZEOK
34Petr HudečekKarpatské nadějeCZEOK
35LenkaKrutilováSpartan OtrokoviceCZEne
36BarboraŠeděnkováSlatinaCZEOK
37MartinŠeděnkaSlatinaCZEOK
38JanaKakáčováMC český rájCZEne
39KateřinaPospíšilováHolešovCZEOK
40MatejHrúzSanasport RunnersCZEOK
41KateřinaŠvarcováNedomice 90, 277 14CZEOK
42MilanSúkenikSanasport BrnoCZEOK
43HanaMlčákováStrážniceCZEOK
44JiříCabákHanačka teamCZEOK
45MirekBergerSTS Chvojkovice-BrodCZEne
46JiříŠtencelFulnekCZEOK
47PavelKubínekBlanskoCZEne
48FrantišekHlavsaAC Moravská Slavia BrnoCZEOK
49RomanJankuZvonek Sport Valašské KloboukyCZEOK
50RomanPiperVPKOHCZEOK
51KristýnaLenomarováLenosauřiCZEOK
52Renata MichálkováSlovan LuhačoviceCZEne
53JosefHubáčekSlovan LuhačoviceCZEOK
54KláraCyprováUherský BrodCZEOK
55JanPeterkaČeské BudějoviceCZEOK
56IlonaBajerováTupesyCZEOK
57MartinaKaštylováProstějovCZEOK
58Martin Šmíd Kroměříž CZEOK
59VendulaSkoupáSykora runningCZEne
60JiříSvětinskýHlukCZEOK
61TomasFantaKarpatské NadějeCZEOK
62MichalCygánekMK ProstějovCZEOK
63JanDvořáčekTrailrun.czCZEOK
64ŠtěpánkaZemánkováŠlapaniceCZEOK
65PavelŠubertNeběžecký kroužekCZEOK
66Vojtěch Babinec Trojanovice CZEOK
67TomasLeixnerHardr Rock RunnersCZEOK
68JurajTomšaHolíčSVKOK
69Dominik ŠmardaŠtrůdlrunCZEOK
70LukášValchařOstrava - ZábřehCZEOK
71RomanPavlíčekHlinsko pod HostýnemCZEOK
72JakubJandaROHÁLOV bike teamCZEOK
73MartinaGazárkováRousínovCZEOK
74PavelKratochvílAtletic TřebíčCZEOK
75JanaKučerováRohatecCZEOK
76MatusTomaskaBrezová pod BradlomSVKne
77LadislavCabalkaICACZEOK
78JakubKantaSrtg Podluzi CZEOK
79KamilJeřábekOstravaCZEOK
80JiříAdamecSlavkov u BrnaCZEOK
81JánŠenitkoKunoviceCZEOK
82TadeášVyvijalSvetBehu.cz / Beskydští nomádiCZEOK
83SilviaDivékyováPrievidza / Beskydští nomádiSVKOK
84TomášFlögelOCR RunnersCZEOK
85TatanaKvapilováOCR Runners OlomoucCZEOK
86VítŠpérawww.sklepy-spera.czCZEOK
87ZdeněkBernátLanžhotCZEOK
88DavidOndračkaVáclavoviceCZEOK
89DavidFindurane
90PatrikPospíšilOK
91ZdeněkŠtěpánekOK
92NeradováMáriaOK
93RomanLukovskýSRTG PodlužíCZEOK
94JiříStýskalíkMilan Janata TýmCZEOK
95JanisAndronikidisDecathlon Czech TeamCZEOK
96MartinaSkřičkováPřerovCZEOK
97VojtěchNavrátilPřerovCZEOK


BÍLÉ KARPATY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1Denisa Lesslová Atletic CZEOK
2MichalLidákVPKOHCZEOK
3Radka BukovskáX-Trail OrlováCZEOK
4LuděkUhříkRajnochoviceCZEOK
5LukasWendzelČeladnáCZEOK
6DavidČechmánekKalici jednotkaCZEOK
7JiříVaněkKOBALTCZEOK
8RomanKonečnýTečoviceCZEne
9KamilaKubašotváJihlavaCZEOK
10MartinMaralíkFrýdek-MístekCZEOK
11IvoLeškoVlčnovCZEOK
12LenkaPazourkováBrnoCZEne
13JanValeckoDa(s)HoVoleCZEOK
14MichalReptaSanasport Runner BrnoCZEOK
15MarieJančaříkováSanasport Runners BrnoCZEOK
16LucieKošinováMíškoviceCZEOK
17Zuzana Holoubková Oddíl 2015CZEOK
18JurajUherNové Město nad MetujíCZEOK
19JanaUherováNové Město nad MetujíCZEOK
20IvoJuřenaSanasport RunnersCZEOK
21JakubPospíšilVeselí nad MoravouCZEOK
22MatějKučeraSokol VlastibořiceCZEOK
23VeronikaLuptákováSanasport runners bratislava SVKOK
24StanislavPopelkaStraniCZEOK
25TomášJanekBojkoviceCZEOK
26RenéVávraOstrožská Nju WesCZEOK
27TomášJelínekZdounkyCZEOK
28MarieAdamusováBěžci sobě!!!CZEOK
29František MarianHaklBrnoCZEOK
30AdamBielyLolka teamSVKOK
31LadislavKolajaLolka TeamCZEOK
32HynekStrakošVPKOHCZEOK
33MichalProcházkaZlínCZEOK
34MichalKušnirikPopradSVKOK
35KatarínaPetrováKovaloviceCZEOK
36EmaHelešicováBřeclavCZEOK
37FrantišekKovaříkBřeclavCZEOK
38Eliška Janovská Lolka Team CZEne
39LauraBelenčiakovaLolka Team SVKOK
40Monika IličováLolka Team SVKOK
41PavelPrůchaPravčiceCZEne
42PetraHromádkováBlanskoCZEOK
43JiříBednáříkSK MíkoviceCZEOK
44ZuzanaVitusováNové Mesto nad VáhomOK
45Jan MaderičanUherské HradištěOK
46KateřinaHavlíkováStráníOK
47PetrBartošStráníOK
48JiříHájekOK
49MartinSlezákOK
50ZdeněkJonášekTlumačovCZEOK
51JanMosbauerBrnoCZEOK
52KateřinaKlepáčová TJ Slezan Frýdek-Místek CZEOK


V případě, že budete chtít v registraci provést změny, napište na email admin@cutt.cz