VÝSLEDKY 2015

CELKOVÉ VÝSLEKY | JESENÍKY | KRKONOŠE | BESKYDY

BESKYDY

MUŽI

  1. Stanislav Najvert, Petr Žákovský
  2. ---
  3. Zdeněk Hruška, Ondřej Tabarka
  4. ---

ŽENY

  1. Kristýna Obručová
  2. Věra Vystrčilová
  3. Markéta Konečná

PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1-2.StanislavNajvertAdidas Team05:51:00
1-2.PetrŽákovskýAdidas Outdoor Team05:51:00
3-4.ZdeněkHruškaTísek06:08:00
3-4.OndřejTabarkaRymice06:08:00
5.Tomáš ŠtverákThe Cooling Birds06:28:00
6.JanNeuwirthmujfyzioterapeut.cz06:40:00
7.JaroslavHýzlPřerov06:42:00
8.TomášKlímPstruží06:48:00
9.DavidKaifášDeny Team-Čeladná06:53:00
10.Daniel RaškaTJ Slezan Frýdek-Místek07:02:00
11.KristinaObručováKESBUK07:07:00
12.JosefRajskýPraha07:18:00
13.AdamPavlorekSK Oceláci Ostrava07:20:00
14.JiříPorwiszOstrava07:27:00
15.MiroslavVrobelVroblici07:28:00
16.JakubKubačkaAdamsport07:29:00
17.LukᚊichtaBS Tatran Turany07:33:00
18.TomášLabudekTeam LightBIKE07:36:00
19.Robin SedlářŽivé Konzervy07:37:00
20.DanielBrázdilContinental Ultra07:38:00
21.TomášLachKolík07:39:00
22.JanKnotekKid Of Tarahumara07:40:00
23.IvoTejnilKrokodýl Brno07:41:00
24.PetrBauchBrno07:42:00
25.RadekTrojanProstějov07:43:00
26.TomášPřibylkaPribor07:47:00
27.VěraVystrčilováTlumačov07:48:00
28.LukášVonšíkBěžím nebo lezu / B&W Flying Duck(s)07:53:00
29.DavidBlažekblažkoj Frenštát07:56:00
30.PetrRohanOstrava08:06:00
31.MichalBieleszSRS Ostrava08:10:00
32.PetrKlosLubina08:13:00
33.Markéta KonečnáRožnov pod Radhoštěm08:18:00
34.MarekMoravecAnvil08:20:00
35.IvanaŠlachtováStudénka08:25:00
36.MarcelWilczekKarviná08:25:01
37.PavelRajnohaOlomouc08:34:00
38.DalimilHotaNVPP Třinec08:43:00
39.PavelMatyščákRožnov pod Radhoštěm08:45:00
40.IgorMihalčíkBESKYDSKÝ PIVOVÁREK OSTRAVICE08:46:00
41.MartinRyzíX-trail Orlová08:47:00
42.MichaelŠebestíkDobrá 08:48:00
43.MichalisČandasno limit Opava08:48:01
44.MichalaKnápková TOBI Sport09:03:00
45.KateřinaSmolováOstrava09:06:00
46.RichardPaříkX-TRAIL ORLOVÁ09:06:01
47.RomanJuríkBeskydskaTelevize.cz09:27:00
48.AntonínHonzíkVK Smíchov09:28:00
49.VladimírDörrichOstrava09:30:00
50.Kateřina Štáková Ostrava 09:31:00
51.MartinaMetzováMK Seitl Ostrava09:51:00
52.OndřejKlímekSPORTIQUE09:51:01
53.MartinKochTřinec10:42:00
54.RadimBarčKoblov10:58:00
55.PetrHanusSpolečnej Klub10:58:01
56.SimonaKnotkováUherský Brod11:01:00
57.LuděkSedláčekX-TRAIL ORLOVÁ11:02:00
58.SáraBräuerová11:03:00
59.OndřejCoufalOlomouc11:03:01
60.ZdeněkJanovskýStráň11:31:01
61.RomanHárychValašské Meziříčí11:41:00
62.LukášSlepčanFifejdy12:43:00
63.KamilJurekFrenštát p.R.13:01:01
64.LadaEliášová Ostrava13:52:00
65.LenkaMazalováOstrava 13:52:01
66.ZuzanaKubešováSpolečnej Klub14:01:00
67.GáborHevérTTT / Budapest14:27:00
68.ZdenkaZátopkováFrenštát pod Radhoštěm14:45:00
Zkrácená trasa 42 km
69.JiříBoudaŠenov u Nového Jičína05:50:00
70.DavidFojtikhorolezci novy jicin05:50:00
71.RadkaBukovská06:43:00
72.MichalKolarskýFrýdek-Místek07:05:00
73.Kateřina NepovímováČeladná07:15:00
74.JiříHorákNový Jičín07:25:00
75.IvetaKysováOstrava07:44:00
76.FrantišekRusekRožnov pod Radhoštěm10:00:00
77.VojtěchJasnýRoznov pod Radhostem10:00:01
Nedokončili
--MarekCausidisThe North Face xrnnrs
--LenkaHehejíkováMK Seitl Ostrava
--MiroslavKantorTOBI Sport Frenštát p.R.
--VáclavKrajíčekSK Dolní Chabry
--LuciaPoľakováStráž pod Ralskem
--SašaPoledníkDodum
--MartinaPospíšilováTrojanovice
--Radovan RaduzRudickýSK Oceláci Ostrava
--PetraTrojkováHlučín
--JanaVítováPrávo na život - Brno
--MarieZelenáUherský Brod


KRKONOŠE

MUŽI

  1. Marek Causidis
  2. Libor Eremka
  3. Radek Toman

ŽENY

  1. Hana Holoubková
  2. Petra Křížová
  3. ———

PODROBNÉ VÝSLEDKY

  • 1. mezičas – Bartlova lávka (17 km)
  • 2. mezičas – Pec pod Sněžkou (34 km)
  • 3. mezičas – Černý důl (51 km)


# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB 1 2 3 Cíl
1.MarekCausidisThe North Face xrnnrs01:31:0003:48:0006:10:0008:27:00
2.LiborEremkaHumpolec01:35:0003:50:0006:21:0009:13:00
3.HanaHoloubkováBeskydští nomádi01:43:0004:02:0007:07:0010:14:00
4.RadekTomanAFK Kornice01:30:0004:01:0006:57:0010:14:01
5.RudolfProcházkaRudníček, olé!!!01:56:0004:37:0008:40:0010:27:00
6.PetrDvořákJílové u Prahy01:44:0004:27:0007:43:0010:54:00
7.DalimilHotaNVPP Třinec02:13:0005:37:0008:40:0012:13:00
8.JakubIvánekSKI Bílá01:42:0004:53:0008:39:0012:14:00
9.MiroslavVitvarSimple TR Třebovětice01:59:0005:05:0008:40:0012:25:00
10.PavelPfauserTřeboň01:57:0005:04:0008:40:0012:27:00
11.IvoTejnilKrokodýl Brno01:40:0004:04:0008:11:0012:40:00
12.MilanKřížVALGIRT02:01:0005:32:0009:45:0014:38:00
13.MarekKůsMěsto Touškov02:02:0005:47:0010:33:0015:12:00
14.SoběslavNeufussTJ Butoves02:27:0006:02:0010:33:0015:12:01
15.Ondrej HoraBrno02:05:0006:06:0009:00:0017:15:00
16.MarcelČermákPraha 602:05:0006:05:0009:00:0017:15:01
Zkrácená trasa 60 km
17.PetraKřížováVALGIRT02:38:0009:30:0013:44:00
Nedokončili
--VladimírTejkalOnRoad Racing Team02:31:0003:40:0006:35:00
--JanPištoraBrno01:52:0004:33:00
--MartinTöpferPražák na procházce01:40:00


JESENÍKY

MUŽI

  1. Stanislav Najvert
  2. Pavel Blabla
  3. Vladimír Tejkal

ŽENY

  1. Klára Rampírová
  2. Dorota Kvapilová
  3. Kateřina Piechowicz

PODROBNÉ VÝSLEDKY

  • 1. mezičas – Videlské sedlo (20 km)
  • 2. mezičas – Dlouhé stráně (37 km)
  • 3. mezičas – Ovčárna (52 km)


# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB 1 2 3 Cíl
1.StanislavNajvertAdidas Team01:50:0003:45:0005:48:0007:57:00
2.PavelBlablaThe North Face XRNNRS01:50:0003:45:0005:56:3008:28:00
3.VladimírTejkalOnRoad Racing Team01:50:0003:48:0006:18:0008:43:00
4.JiříVelebaZlaté Hory01:54:0004:09:0006:30:0009:30:00
5.Tomáš ŠtverákThe Cooling Birds01:57:0004:13:0006:56:0009:34:00
6.KláraRampírováadidas Outdoor team02:06:0004:27:0007:06:0009:41:00
7.JiříHellešíAtletika Zábřeh01:50:0004:10:0007:02:0109:41:01
8.MichalChadimKC Brno01:50:0003:56:0006:30:0009:44:00
9.JaroslavBurianBeskydští nomádi01:54:0004:14:0006:58:0009:48:00
10.MartinŠichaTJ Sokol Jehnice01:54:0004:14:0006:58:0009:48:01
11.MichalMusilOlomouc01:54:0004:27:0007:19:0010:37:00
12.Marek Balcar Volvo Ostrava02:00:0004:28:0007:14:0010:43:00
13.PavelSlepicajas-eurookna.com02:06:0004:41:0007:42:0010:44:00
14.OldřichNesvadbaBejkTeam - Šternberk01:57:0004:23:0007:46:0010:45:00
15.HonzaKolorzOlomouc02:02:0004:36:0007:45:0010:50:00
16.StanislavPektorBIKETRIATLON MORKOVICE02:06:0004:38:0007:47:0010:53:00
17.Dorota KvapilováOlomouc02:11:0004:44:0007:56:0010:59:00
18.MiroslavJančíkCK Kudrna01:54:0004:20:0007:45:0011:05:00
19.JanAmbrožOlomouc02:00:0004:44:0007:56:0011:08:00
20.DalimilHotaNVPP Třinec02:12:0004:57:0008:56:0011:32:00
21.MiroslavVitvarSimple TR Třebovětice02:21:0005:09:0008:15:0011:37:00
22.MarekKůsMěsto Touškov02:23:0005:33:0009:09:0013:26:00
23.JanKnotekKid Of Tarahumara04:01:0007:02:0010:32:0013:26:00
24.MilanKřížVALGIRT02:24:0005:36:0009:12:0013:27:00
25.KateřinaPiechowiczULTRASTA Frýdek-Místek02:22:0005:31:0009:13:0014:15:00
Zkrácená trasa 50 km
26.JanPištoraBrno01:57:0003:53:0006:57:00
27.LukášKrasulaDravci Šternberk02:13:0003:53:0007:01:00
28.PavelSalvaVIDNAVA02:02:0005:30:0009:07:00
29.MonikaKučerováČeský Těšín03:35:0006:14:0009:51:00
30.PetraKřížováVALGIRT03:51:0006:30:0011:32:00
Nedokončili
--JanStrapekVidnava01:50:0003:48:0007:42:00
--JanAdensamCEPro team02:06:0004:45:0007:57:00
--MartinRadaValachiarun.cz02:06:0004:57:0008:40:00
--PavelBorekRUN sport02:19:0005:29:00
--MichalaKnápková TOBI Sport04:30:0013:41:00
--Tomáš ZahrádkaVrbno pod Pradědem01:50:00


CELKOVÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB 1 2 3 CELKEM
1.StanislavNajvertAdidas Team70DNS70140
2.Tomáš ŠtverákThe Cooling Birds55DNS55110
3.MarekCausidisThe North Face xrnnrsDNS70DNF70
3.DalimilHotaNVPP Třinec1949270
5.PavelBlablaThe North Face XRNNRS66DNSDNS66
5.LiborEremkaHumpolecDNS66DNS66
7.HanaHoloubkováBeskydští nomádiDNS62DNS62
7.VladimírTejkalOnRoad Racing Team62DNFDNS62
9.MiroslavVitvarSimple TR Třebovětice1743DNS60
10.RadekTomanAFK KorniceDNS58DNS58
10.JiříVelebaZlaté Hory58DNSDNS58
12.RudolfProcházkaRudníček, olé!!!DNS55DNS55
13.PetrDvořákJílové u PrahyDNS52DNS52
13.KláraRampírováadidas Outdoor team52DNSDNS52
13.IvoTejnilKrokodýl BrnoDNS371552
16.JiříHellešíAtletika Zábřeh49DNSDNS49
16.MilanKřížVALGIRT1435DNS49
16.MarekKůsMěsto Touškov1633DNS49
19.MichalChadimKC Brno46DNSDNS46
19.JakubIvánekSKI BíláDNS46DNS46
21.JaroslavBurianBeskydští nomádi43DNSDNS43
22.PavelPfauserTřeboňDNS40DNS40
22.MartinŠichaTJ Sokol Jehnice40DNSDNS40
24.MichalMusilOlomouc37DNSDNS37
25.Marek Balcar Volvo Ostrava35DNSDNS35
26.PetraKřížováVALGIRT825DNS33
26.PavelSlepicajas-eurookna.com33DNSDNS33
28.JanKnotekKid Of Tarahumara15DNS1631
28.OldřichNesvadbaBejkTeam - Šternberk31DNSDNS31
28.SoběslavNeufussTJ ButovesDNS31DNS31
31.Ondrej HoraBrnoDNS29DNS29
31.HonzaKolorzOlomouc29DNSDNS29
33.MarcelČermákPraha 6DNS27DNS27
33.StanislavPektorBIKETRIATLON MORKOVICE27DNSDNS27
35.Dorota KvapilováOlomouc25DNSDNS25
36.MiroslavJančíkCK Kudrna23DNSDNS23
37.JanAmbrožOlomouc21DNSDNS21
38.KateřinaPiechowiczULTRASTA Frýdek-Místek13DNSDNS13
39.JanPištoraBrno12DNFDNS12
40.LukášKrasulaDravci Šternberk11DNSDNS11
41.PavelSalvaVIDNAVA10DNSDNS10
42.MonikaKučerováČeský Těšín9DNSDNS9
43.MichalaKnápková TOBI SportDNFDNS11
44.JanAdensamCEPro teamDNFDNSDNS0
44.PavelBorekRUN sportDNFDNSDNS0
44.MartinRadaValachiarun.czDNFDNSDNS0
44.JanStrapekVidnavaDNFDNSDNS0
44.MartinTöpferPražák na procházceDNSDNFDNS0
44.Tomáš ZahrádkaVrbno pod PradědemDNFDNSDNS0


DNS – závodník nestartoval
DNF – závodník startoval, ale nedokončil

BODOVÁNÍ:

1. místo – 70 bodů
2. místo – 66 bodů
3. místo – 62 bodů
4. místo – 58 bodů
5. místo – 55 bodů
6. místo – 52 bodů
7. místo – 49 bodů
8. místo – 46 bodů
9. místo – 43 bodů
10. místo – 40 bodů
11. místo – 37 bodů
12. místo – 35 bodů
13. místo – 33 bodů
14. místo – 31 bodů
15. místo – 29 bodů
16. místo – 27 bodů
17. místo – 25 bodů
18. místo – 23 bodů
19. místo – 21 bodů
20. místo – 19 bodů
21. místo – 17 bodů
22. místo – 16 bodů
23. místo – 15 bodů
24. místo – 14 bodů
25. místo – 13 bodů
26. místo – 12 bodů
27. místo – 11 bodů
28. místo – 10 bodů
29. místo – 9 bodů
30. místo – 8 bodů
31. místo – 7 bodů
32. místo – 6 bodů
33. místo – 5 bodů
34. místo – 4 body
35. místo – 3 body
36. až 40 místo – 2 body
41. a každé další místo – 1 bod