Powered by Salomon

VÝSLEDKY 2019

BÍLÉ KARPATY

Našli jste ve výsldcích chybku? Stavte se za námi do cíle, nebo pište na admin@cutt.cz.

BÍLÉ KARPATY – dlouhá trasa

PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1RadovanPetkov#teampetkov05:40:00
2MarianPriadkaTrail Runners Trnava05:43:59
3OndřejKováříkProfibaustoffe CZ06:27:00
4TomášFlámZlín06:38:00
5JaroslavBártaSobůlky07:02:00
6BarboraCicháSplašené fazole07:16:00
7Tomáš LandgráfTribuna Sever07:17:00
8RadimHráčekUtekaj RO07:18:00
9MartinŠerákSokol Bílovice nad Svitavou07:27:00
10PetrSurySplašené Fazole07:28:00
11MartinHausknechtProstějov07:29:00
12JaroslavKouřilNeběžecký kroužek07:44:00
13IvanaŠlachtováTobi Sport Frenštát p.R.07:53:00
13StanislavTřasoňRusava07:53:00
15DanielBrázdilUltra Rapl08:18:00
16PavelKorandaLadermon08:26:00
17PavelSlepicaPipin Bystrovany08:30:00
18MichalVečerkaMK Prostějov08:36:00
19BranislavDyačovskiSanasport runners Bratislava08:41:00
20RadomírViejX-Trail Orlová08:48:00
21MilošMikundaRožnov pod Radhoštěm08:58:00
22LenkaCupalováKatastrofa Břeclav09:14:00
22PavelŠpičákVyškov09:14:00
24RostislavVačkářKatastrofa Břeclav09:15:00
25LeonaHelešicováBřeclav09:51:00
25MarianŽákBřeclav09:51:00
27Jana Glozová Veselí nad Moravou 09:55:00
28LiborBlahaTeam Bedihošť10:04:00
28Lukáš Pilát Šternberk 10:04:00
30MartinKreidlHolasice10:14:00
KristýnaHolubčíkováDNF
LukášManPřerovDNF


BÍLÉ KARPATY – střední trasa


PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1TadeášVyvijalSvetBehu.cz02:06:00
2ZdeněkŠtěpánek02:08:00
3DavidFindura02:10:00
4JakubJandaROHÁLOV bike team02:14:00
5JanisAndronikidis02:17:00
6Dominik ŠmardaPasr02:19:00
6JurajTomšaHolíč02:19:00
8PavelKratochvílAtletic Třebíč02:22:00
9JosefHubáčekSlovan Luhačovice02:25:00
10JiříSvětinskýHluk02:26:00
11RadekZavadilSP SPORT ZLÍN02:28:00
12JanTicBěžím nebo lezu02:30:00
13JanDvořáčekTrailrun.cz02:31:00
13RomanPavlíčekHlinsko pod Hostýnem02:31:00
15MartinGužíkVPKOH02:32:00
15RomanPiperVPKOH02:32:00
17RichardBarcaldos amigos02:34:00
17JanaKakáčováMC český ráj02:34:00
17JiříStýskalíkMilana Janata Tym/KS PONDY02:34:00
20MilanSúkenikSanasport Brno02:35:00
21HanaHoloubkováBeskydští Nomádi02:41:00
21TomášKoutnýVícebojaři Blansko02:41:00
23TomasLeixnerHardr Rock Runners02:42:00
24MichalCygánekMK Prostějov02:43:00
24PetrKomrskaLucinky hyeny!02:43:00
26Andrea BorovskáŠK Bradlan Brezová02:44:00
26Tomáš KlímX-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY02:44:00
26Renata MichálkováSlovan Luhačovice02:44:00
29MartinSvobodaBrno02:45:00
30PavelVičanRožnov pod Radhoštěm02:48:00
31MartinaGazárkováRousínov02:51:00
32Tomáš WendzelČeladná02:52:00
33HanaMlčákováStrážnice02:53:00
33JanPeterkaČeské Budějovice02:53:00
35JiříAdamecSlavkov u Brna02:54:00
35MirekBergerSTS Chvojkovice-Brod02:54:00
37TomRettSK Madeja Sport02:55:00
37PavelŠubertNeběžecký kroužek02:55:00
39CestmirKračmarSK Bradlan Brezova02:58:00
39ŠtěpánkaZemánkováŠlapanice02:58:00
41KamilJeřábekOstrava02:59:00
42MartinHavlíkRychtáré ze Strání03:00:00
43ZdeněkBernátLanžhot03:01:00
43TatanaKvapilováOCR Runners Olomouc03:01:00
43VojtěchNavrátil03:01:00
43JánŠenitkoKunovice03:01:00
47BarboraŠeděnkováSlatina03:03:00
48Martin Šmíd Kroměříž 03:04:00
49JanaKučerováRohatec03:05:00
49RomanLukovskýSRTG Podluží03:05:00
49MartinŠeděnkaSlatina03:05:00
52AdamJurákBrno03:06:00
53MatejHrúzSanasport Runners03:07:00
53JakubKantaSrtg Podluzi 03:07:00
53KristýnaLenomarováLenosauři03:07:00
56TomasFantaKarpatské Naděje03:08:00
56LukášSrnecŽidlochovice03:08:00
58VítŠpérawww.sklepy-spera.cz03:09:00
58JiříŠtencelFulnek03:09:00
60MartinaSkříčková03:18:00
61MartinBrejchaPraha03:19:00
62Jindřich HoloubekOddíl 201503:21:00
63Vojtěch Babinec Trojanovice 03:23:00
64JaromírBumbálekBrno03:24:00
64SilviaDivékyováPrievidza03:24:00
66KateřinaGracováVinaři Mařatice03:27:00
66JirkaStejskalVinaři Mařatice03:27:00
66MatusTomaskaBrezová pod Bradlom03:27:00
69PatrikHromádkaKlimkovice03:32:00
70JánVarmužaŠK Bradlan Brezová03:33:00
71MartinaKaštylováProstějov03:35:00
72PatrikPospíšil03:36:00
73AlešBlažkaVícebojaři Blansko03:39:00
74JiříCabákHanačka team03:43:00
75IlonaBajerováTupesy03:52:00
76AlenaHaluzováNivnice03:54:00
77KláraCyprováUherský Brod03:56:00
78LadislavCabalkaICA03:57:00
79RomanCiglerHobby Runners03:59:00
79KateřinaŠvarcováNedomice 90, 277 1403:59:00
81DavidOndračkaVáclavovice04:03:00
82PetrHalbrštatZnojmo04:13:00
83RadoslavŠtáblaOrlová - Lutyně04:27:00
83LukášValchařOstrava - Zábřeh04:27:00
85FrantišekHlavsaAC Moravská Slavia Brno04:29:00
86TomášFlögelOCR Runners04:42:00




BÍLÉ KARPATY – krátká trasa


PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1 JiříBednáříkSK Míkovice01:31:00
2Jan MaderičanUherské Hradiště01:32:00
3TomášJanekBojkovice01:35:00
4MartinSlezák01:36:00
5LuděkUhříkRajnochovice01:38:00
6JurajUherNové Město nad Metují01:39:00
7JanMozbauerBrno01:40:00
7JanaUherováNové Město nad Metují01:40:00
9KateřinaKlepáčováTJ Slezan FM01:41:00
10JiříVaněkKOBALT01:42:00
11IvoLeškoVlčnov01:43:00
12František MarianHaklBrno01:46:00
13MichalKušnirikPoprad01:47:00
14JakubPospíšilVeselí nad Moravou01:48:00
15DavidČechmánekKalici jednotka01:49:00
15Denisa Lesslová Atletic 01:49:00
17VeronikaJínkováTeam Sobičky01:51:00
17IvoJuřenaSanasport Runners01:51:00
19ZdeněkJonášekTlumačov01:52:00
19LadislavKolajaLolka Team01:52:00
19MatějKučeraSokol Vlastibořice01:52:00
22JiříHájek01:53:00
23LenkaPazourkováBrno01:54:00
23KatarínaPetrováKovalovice01:54:00
25StanislavPopelkaStrani01:57:00
25RenéVávraOstrožská Nju Wes01:57:00
27Radka BukovskáX-Trail Orlová01:58:00
27MichalProcházkaZlín01:58:00
29KamilaKubašotváJihlava02:00:00
30PetraHromádkováBlansko02:02:00
31MarieJančaříkováSanasport Runners Brno02:03:00
31MichalReptaSanasport Runner Brno02:03:00
33LucieKošinováMíškovice02:04:00
34TomášJelínekZdounky02:06:00
35MartinMaralíkFrýdek-Místek02:12:00
36PavelPrůchaPravčice02:13:00
36ZuzanaVitusováNové Mesto nad Váhom02:13:00
38PetrBartošStrání02:18:00
39LukasWendzelČeladná02:19:00
40Zuzana Holoubková Oddíl 201502:24:00
41AdamBielyLolka team02:25:00
42MichalLidákVPKOH02:37:00
43VeronikaLuptákováSanasport runners bratislava 02:52:00
44HynekStrakošVPKOH02:55:00
45LauraBelenčiakovaLolka Team 02:57:00
45KateřinaHavlíkováStrání02:57:00
47EmaHelešicováBřeclav03:06:00
47FrantišekKovaříkBřeclav03:06:00