Powered by Salomon

VÝSLEDKY 2018

BÍLÉ KARPATY | JESENÍKY

JESENÍKY – dlouhá trasa

MUŽI

  1. Petr Žákovský
  2. Ondřej Tabarka
  3. Václav Král

ŽENY

  1. Jitka Boubelíková
  2. Lenka Cupalová
  3. Kristýna Holubčíková

PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1PetrŽákovskýČeladná05:19:00
2OndraTabarkaX-Trail Rychlohrad05:21:00
3VáclavKrálVlčí důl – ryzí eXtrém z hor / Mährisch Altstadt05:43:00
4PavelCzernýNever alone05:58:00
4Pavel KovaříkOrlické hory05:58:00
6TomášFlámZlín06:11:00
7JaroslavBurianBeskydští nomádi06:27:00
8MartinŠerákSokol Bílovice nad Svitavou, Orel Obřany06:31:00
9RadomírViejLubno06:38:00
10MartinKopačkaSkp Sušice07:02:00
11MartinSvobodaBrno07:13:00
12MiroslavMatušinecForclimbers.cz07:19:00
13ViktorBlažek Sigma Active z.s.07:30:00
14LukášManPřerov07:40:00
15JitkaBoubelíkováTuláci na cestách07:52:00
16RostislavVačkářKatastrofa Břeclav07:53:00
17DanielBrázdilUltra Warrior08:00:00
18LiborWeigelPraha Komořany08:11:00
19PetrHanusDukakat08:21:00
20Lenka CupalováKatastrofa Břeclav08:24:00
21Kristýna HolubčíkováŠenov 08:35:00
22AlešKrausJeštěd SkyRace09:09:00
23EvaKonszkáÚstí nad Labem09:55:00
24MarekKůsMěsto Touškov09:55:01
MichalPanekHradec KrálovéDNF
MichalSolnýOpavaDNF


JESENÍKY – střední trasa

MUŽI

  1. Tomáš Peter
  2. Karel Axman
  3. Pavel Adámek

ŽENY

  1. Petra Ševčíková
  2. Hana Holoubková
  3. Irena Čani

PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1TomášPeterBeskydští nomádi02:26:00
2KarelAxmannOlomouc02:27:00
3PavelAdámekfKlidu02:28:00
4IgorTomanVyškov02:39:00
5RomanPřikrylfKlidu sport team02:41:00
6PetraŠevčíkováX-Trail Orlová02:43:00
7TomášKlímX-Trail Orlová / Čisté Beskydy02:54:00
8LiborValentaAK Olomouc02:56:00
9TomaszKrausePoznań02:57:00
9Daniel KrzokTeam Jeseníky 02:57:00
11JiříStýskalíkMorkovice-Slížany02:58:00
12HanaHoloubkováBeskydští Nomádi03:00:00
13JiříVolekRýmařov03:07:00
14LadislavHejdaLadermon team03:15:00
15MartinJonovMSSGV03:16:00
15MartinMichálekSK Alpaka Vyškov03:16:00
17IrenaČaniSDH Petřvald03:21:00
17PetrSladomelJahůdky03:21:00
19TomRettSK Madeja Sport03:22:00
20MartinDudaKravaře03:23:00
21VítězslavKrnáčLhotka pod Ondřejníkem03:29:00
22KamilJeřábekOstrava03:31:00
23MartinGužíkOstrava03:33:00
24RomanPiperOstrava-Poruba03:34:00
25DenisaLesslová Aletic 03:35:00
25Pavel ŠpičákVyškov03:35:00
27AndrejVéghminimon friendly team03:39:00
28MarekDočkalPřerov03:40:00
29MichalŠpundaPříkazy03:45:00
30Michaela DudováKravaře03:47:00
31ZdeněkHlavinkaZábřeh03:50:00
32DanielGoldVPKOH03:58:00
32PetrHalamkaPředměřice nad Labem03:58:00
34DavidTrousilAC GoMango-Högner03:59:00
35TomášLipinaMk Seitl Ostrava04:08:00
36KateřinaKay NovákováProstějov04:09:00
37JanaKonvičkováSportisimo Hvězdy04:15:00
38KateřinaCetlováBrno04:16:00
39MartinaHlavinkováZábřeh04:19:00
40LukášValchařOstrava04:27:00
41NelaŠimkováVyškov04:28:00
42JanaGříbkováBlansko04:31:00
43MilošMikundaRožnov pod Radhoštěm04:37:00
44RadimCibulkaOstrava04:38:00
45PetrGříbekBlansko04:41:00
46MarianŽákBřeclav04:49:00
47MichalLidákOstrava04:51:00
48PetrBřízaDUKAKAT05:01:00
49HynekStrakošVPKOH05:02:00
50JanaKučeriková Jindřichov 51506:43:00
PavlínaTrousilováAC GoMango-HögnerDNF




JESENÍKY – krátká trasa

MUŽI

  1. Radek Chrobák
  2. David Čechmánek
  3. Vojtěch Gawlas

ŽENY

  1. Kristýna Otevřelová
  2. Pavla Hrabcová
  3. Lucie Bauerová

PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1RadekChrobákPivovar Ogar01:15:00
2DavidČechmánekKalici jednotka01:18:00
2KristýnaOtevřelováČeladná01:18:00
4VojtěchGawlasSvětBěhu.cz01:19:00
5VaclavStanekZlate Hory01:20:00
6MartinJílekTAJFUN/ Litomyšl01:21:00
7MichalJanikSRTG Litovel01:22:00
8MiroslavBeranLaufaři lokálního významu01:28:00
8TomášMašíkKravaře01:28:00
10Pavla HrabcováFrýdlant nad Ostravicí01:29:00
11PatrikHromádkaBlansko01:42:00
11PavelHruškaFešáci Team01:42:00
13LucieBauerováOCR Runners Olomouc01:45:00
14AnnaKrausePoznań01:46:00
15RenataHořínkováOCR Runners Olomouc01:47:00
16PetrJelínek Otrokovice - Kvítkovice 120101:49:00
16Barbora SkopalováTraplice 31401:49:00
18PetraHromádková Blansko01:51:00
18JakubSajdlOstrava01:51:00
20KateřinaWeigelováPraha Komořany02:02:00
21PetraWankeováMoravské Bránice02:05:00
22Anna HrabcováFrýdlant nad Ostravicí02:06:00
23AdélaLenhartováAC GoMango-Högner02:23:00






BÍLÉ KARPATY – dlouhá trasa

PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1RadovanPetkovDolné Srnie06:02:00
2MartinŠerákSokol Bílovice nad Svitavou, Orel Obřany06:35:00
3Pavel KovaříkOrlické hory06:35:01
4TomášHrabalBruntál06:44:00
5JaroslavBártaSobůlky07:10:00
6TomášFlámZlín07:32:00
7Přemysl KachlíkSanasport Runners Brno07:50:00
8DanielBrázdilUltra Warrior08:50:00
9Lenka CupalováKatastrofa Břeclav08:54:00
10Jiří ŠimekInkospor09:22:00
11LukášHelešicBřeclav09:25:00
12LeonaHelešicováBřeclav09:26:00
13RostislavVačkářKatastrofa Břeclav09:27:00
14MilošMikundaRožnov pod Radhoštěm09:28:00
15PavelVičanRožnov pod Radhoštěm09:30:00
16Pavel ŠpičákKafastrofa Vyškov09:59:00
17ZdeněkJanovskýStrání10:10:00
18MirekBergerSTS Chvojkovice Brod10:17:00
19LubomirOkruhlicaNezávislost BA10:18:00
20EvaKonszkáÚstí nad Labem11:10:59
21MarekKůsMěsto Touškov11:11:00
RomanKoutnýTroubskoDNF
IgorSklenák SRTG Podluží DNF
JanTicOstravaDNF


BÍLÉ KARPATY – střední trasa


PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1PavelCzernýNever alone02:35:00
2RomanPřikrylfKlidu sport team02:38:00
3TomášKlímX-Trail Orlová / Čisté Beskydy02:39:00
4IgorTomanVyškov02:47:00
5RadekZavadilRAZANT02:52:00
6LiborValentaAK Olomouc02:57:00
7JiříStýskalíkMorkovice-Slížany02:58:00
8TerezaProchazkovaOřechov02:59:00
9MartinSvobodaBrno03:01:00
10HanaHoloubkováBeskydští Nomádi03:02:00
11TomášSezima Bruntál03:03:00
12PetrBartošStrání03:04:00
13DavidPechOstrava03:05:00
14Ondřej PoučVyškov03:07:00
15JarekHubáčekTopolná03:08:00
16SoňaRusnákováHorné Pršany03:11:00
17TomášLipinaMk Seitl Ostrava03:12:00
18Petr HudečekKarpatské naděje03:13:00
19PetrPtáčekRunBMC03:16:00
20PetrKomrskaLucinky hyeny!03:21:00
21ZdeněkBernátLanžhot03:22:00
22ZbyněkOřechovskýSteppenwolf03:26:00
23MartinaGazárkováStrážnické běhny03:28:00
24AndrejVéghminimon friendly team03:37:00
25LukášVaculaOstrava03:39:00
26AdamTomešTJ Sokol Moravský Písek03:41:00
27MajkaBalšínkováBrno03:42:00
28JakubKantaSRTG Podluží03:43:00
29IlonaBajerováPlnou parou03:45:00
30MarekDočkalPřerov03:48:00
31LukášValchařOstrava03:50:00
32DavidTrousilAC GoMango-Högner03:51:00
33MichalSochorKarpatské naděje04:02:00
34MartinNeduchalBeroun04:03:00
35DanaLorenzováNové Město na Moravě 04:23:00
36Alena HaluzováNivnice04:24:00
37MiroslavHolešinský Běžci z břeclavských rovin04:25:00
38LenkaKrutilováMattoni free run Tlustá hora04:44:00
39PetrHalbrštatBochánek team04:57:00
TomášPeterBeskydští nomádiDNF




BÍLÉ KARPATY – krátká trasa


PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1MichalNožičkaKOBALT01:30:00
2TomášJanekBojkovice01:37:00
3Jitka KramolišováRožnov pod Radhoštěm01:39:00
4TomášKrejzlíkWolfpack Mountain Sports01:40:00
5MiroslavKačínDixons Carphone01:42:00
6DavidČechmánekKalici jednotka01:44:00
7JiříVaněk-RUNFREE-01:45:00
8MartinHavlíkRychtáré ze Strání01:50:00
9MiroslavChodúrZlín01:53:00
10Tomáš Fanta Karpatské Naděje 01:57:00
11VáclavLiškaZlín02:04:00
12TomášDaněkZelechovice02:06:00
13LenkaTomanováVyškov02:07:00
14BarboraKopeckáOCR Runners Olomouc02:12:00
15MichaelŽolcerOCR Runners Olomouc02:13:00
16KamilaDaňhelováBochánek team02:17:00
17JakubSajdlOstrava02:26:00
18PatrikHromádkaBlansko02:27:00
19AdélaLenhartováAC GoMango-Högner02:57:00