Pokyny k závodu na Rejvízu 28/9 2018

25. 9. 2018

Závodníci a závodnice, jistě už očekáváte podrobnější informace k pátečnímu závodu na Rejvízu. Zde jsou tedy předběžné pokyny (změny ale ještě mohou nastat):

6:45 – 7:30 prezence do závodu (prostory chaty), výdej startovních čísel (vezměte si své sicherky na připnutí, prosíme!)

7:30 – 7:45 výklad k trati, povinný pro všechny závodníky, poslední aktualizace a změny (vždy nějaké jsou a kdo to neuslyší, nemůže se divit, že se potom v lese diví!)

7:45 – 8:00 poslední individuální přípravy závodníků před startem (aneb rychle ještě na záchod!)

8:00 start závodu všech tras

9:30 čekáme prvního závodníka z krátké trasy

11:00 blíží se první závodník ze střední trasy

13:30 měl by se blížit první závodník z dlouhé trasy

Vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií proběhne průběžně po 11:00 hod (krátká trasa), cca po 13:30 (střední trasa), cca po 15:00 dlouhá trasa. Přesný čas se bude odvíjet od doběhu závodníků do cíle, aby vyhlášení kratších tras nenarušovalo sledování příběhu vítězů delších tras.

PARKOVÁNÍ: V těsné blízkosti chaty Férovka jsou dostupné prostory pro parkování, které jsou pro účastníky zdarma. Částečně se bude parkovat kolem chaty, částečně podél příjezdové cesty a částečně na vedlejší přilehlé louce. Cesta se ale opravuje, tak buďte prosím opatrní a ohleduplní!

SPRCHY: Budou k dispozici v objektu, abyste ze závodu odjížděli hezky čistí. Ale zkuste teplou vodou trochu šetřit, bude nás tam hodně.

STRAVA: Znovu připomínáme, že kdo si do pondělní noci neobjednal stravu (viz předchozí info v emailu nebo na webu či FB), bude se muset poohlédnout jinde, a asi o dost dráž. Ostatní budou mít své jídlo k odběru, jak si objednali. U prezentace dostanete lístek, se kterým si jídlo odeberete a zaplatíte přímo provozovatelům chaty. K volnému prodeji BUDOU různé nápoje, jako třeba pití… :-)


CUTT.cz