Powered by Salomon

VÝSLEDKY 2020

BÍLÉ KARPATY – dlouhá trasa

PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1.PetrHénekKlimatex running team05:36:00
2.ZdeněkHruškaRunsport.cz/Salomon05:53:00
3.MiroslavŠmatolánSyrovátka06:11:00
4.JaroslavBártaDal Bhat Power06:13:00
5.OndřejPavelkaRapotín06:15:00
6.TomášFlámZlín06:38:00
7.MarekBergauerBazmeci06:42:00
8.CtiborKubáňUherský Brod06:44:00
9.BarboraMacurováDivočáci Frýdlant n. O.07:04:00
10.TomášHlaváčFetrock Zlín07:07:00
11.ZbyněkAdámekKarpatský kynologický klub07:08:00
12.MiroslavŠrámekDrsnovice07:11:00
13.Aleš KonečnýfKlidu sport team07:21:00
13.LiborMiloševskýUltra SOB07:21:00
15.Lubomir StudenyOddil201507:27:00
16.RadomírViejHasiči Lubno07:30:00
17.AlenaHénkováKlimatex running team07:42:00
18.JakubKuraeWRC.cz07:43:00
19.TomášDavidLešná07:50:00
20.JanaMartinůKarpatský kynologický klub08:00:00
21.KamilNaščakTudateam08:27:00
22.Vendula KelbichováKL sport Most08:31:00
23.JanaKakáčováViszla Team08:33:00
24.OndřejBenešBrno08:37:00
25.TomasFantaKarpatské Naděje08:45:00
26.MartinKreidlHolasice09:04:00
27.DenisaKrocováLendy club09:07:00
28.EmilJanoškoPartizán Zubák09:31:00
29.LeonaHapalováKarpatské naděje09:39:00
29.VáclavaMolcarováRozběhnito.cz 09:39:00
31.KateřinaČumpelováBC Nová trojka09:42:00
31.PetrJelínekLendy club09:42:00
31.Veronika PočtováAdidas Runners Prague09:42:00
34.PavelŠpičákVyškov09:43:00
35.KamilGorošLučina09:44:00
36.LiborBlahaTeam Bedihošť09:47:00
36.LukášPilátŠternberk09:47:00
38.HanaVečerkováKESBUK09:57:00
39.JiříŠtencelFulnek09:58:00
40.MichaelaPalatáKusy špeku na útěku10:01:00
41.LubomírOkruhlicaNezávislost Bratislava10:07:00
41.ZuzanaOkruhlicováNezávislosť Bratislava10:07:00
43.DanielBublaPIM BK Divoká Šárka10:11:00
43.VáclavPurŠumperk10:11:00
45.ZdeněkChouñUltra trail Mariánské Lázně10:22:00
46.ivaČernáOstrava10:46:00
47.JakubDrahokoupilPraha11:13:00
48.Lukáš ManPřerov11:21:00
48.MartinPřemyslovskýPřerov11:21:00
50.KarelRaiserKusy špeku na útěku12:14:00
51.IlonaBajerováMašinka12:18:00
52.Josef Gloza Veselí nad Moravou 12:29:00
RostislavBolekOstravaDNF
JanaGlozová Veselí nad Moravou DNF
VeronikaMartínkováTrailheroDNF


BÍLÉ KARPATY – střední trasa


PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1.JanValošekOstrava01:46:00
2.JanZidekPivovar Koníček 01:47:00
3.AndrejFoltínKamzík 1000+01:47:10
4.RadovanPetkov#teampetkov01:54:00
5.PetrHarnošVeselí nad Moravou01:55:20
6.MarekChmelaPrakšice02:01:00
7.PavelŘíčnýOpava02:03:00
8.JánGološinecŠK Bradlan Brezová02:04:00
9.MartinGužíkVPKOH02:07:00
10.MariánStresŠantánek02:07:20
11.OlgaKrčálováPolná02:07:40
12.PavelŠimekPolná02:07:41
13.AlešLiškaUniversal USU Team02:08:00
14.OndřejPoučVyškov02:08:40
15.MarcelHašplOddíl 201502:09:00
16.PavloAssuirovOlomouc02:13:00
17.SteveChalkRadiosport Bílovice nad Svitava02:14:00
18.MartinŠalataBrno02:14:30
19.EvaStrnadovaVranov02:15:00
20.MichalKoudelíkVelMez02:15:30
21.RomanBadíkBrno02:16:00
22.JiříStýskalíkMilan Janata Tým02:17:20
23.AndreaBorovskáŠK Bradlan Brezová02:18:00
24.MichalKabátCanicross Beskydy02:19:00
25.Tibor NešťákBeháme cez čiaru02:19:30
26.Václav Petrásek Zlin02:20:00
26.JanaUherovaNove Mesto nad Metuji02:20:00
28.PetrBartoš02:21:00
29.JakubKantaSRTG Podluzi 02:21:30
30.FrantišekŠnóblTelnice02:22:00
31.AdamZbraněkUherské Hradiště02:23:00
32.PavelKubínekTeam Kámen Plus02:24:00
33.JurajUherNove Mesto nad Metuji02:24:30
34.MatějPlchPeakMachine02:25:00
35.DavidŠevčíkfKlidu Sport Team02:26:00
36.VeronikaJínkováChřibské Běhny02:27:30
37.MartinJuranRun For Fun02:27:40
38.MartinOndráčekHavířov02:28:00
39.PeterBrázdilNové Mesto nad Váhom02:28:30
40.JiříKapuciánZlín02:29:00
41.Michaela BöhmováVZS Ostrava02:30:00
41.RadekSloupVydosbus/otnice 02:30:00
43.LukášKučeraLipov02:32:00
44.MartinPovalačRozběháme UH02:32:30
45.BeátaDlapováChribske behny02:32:40
46.Hana MlčákováKarpatské naděje02:33:00
47.Gabriel KoscelníkHrube rury02:38:00
48.TomášRaškaBohuslavice nad Vláří02:38:10
49.ŽanetaKulichová Ostrava02:39:00
50.OlgaBlaťákováSports Development Přerov02:39:30
51.LukášKotásekČeský Těšín02:40:00
52.MartinStoklásekOtrokovice02:40:10
53.PetrKřupka02:41:00
54.Jaroslav MatonohaOddíl 201502:41:15
55.DavidZatloukalUherský Brod02:42:00
56.Roman LukovskýSRTG Podluží02:42:10
57.ŠtěpánDostálekšímaland02:42:15
58.AnetaKolodějováCanicross Beskydy/Jóga Pro Sport 02:43:00
59.TomášKubičikOstrava02:43:30
59.MichalŠkrobákBrno02:43:30
61.PetrZajíčekUherský ostroh02:44:00
62.BarboraŠiškováRed Hat02:45:00
63.HanaHoloubkováJAPAsport.cz02:46:00
64.AndrejKazinotaSkalica02:47:00
65.JiříRabiecPŘECI fyzio02:49:00
65.ZuzanaRabiecováPŘECI fyzio02:49:00
67.TeréziaBetáková#zubikydubiky02:50:00
67.Jan MinarčíkOstrava02:50:00
69.ŠtěpánkaZemánková02:53:00
70.JaromírBumbálekBrno02:53:05
71.PetraBrandstillerováKarpatské naděje02:54:00
72.JiříKubartTJ Bečkodrom02:55:00
73.LenkaChmelařováBDM Team02:55:10
74.LuciaHladkáSkalica02:56:00
75.LukášVranýPraha02:57:00
76.MartinaHlavinkovaZabreh02:58:00
76.MartinMichálekSkalica02:58:00
76.DagmarPichováRunning zone02:58:00
79.KamilJeřábekOstrava02:59:00
80.PeterGlosVrádište03:00:00
81.MichalWaignerLowellpro Racing Team03:00:10
82.KubaKocourekSOVA RUN Brno03:00:20
83.MartinSovič03:03:00
84.Julija PrejsováRunning Zone Brno03:06:00
85.MartinŠpaňhelTJ Bečkodrom03:08:00
86.AndrejChardikovZlín03:08:10
87.LenkaVraníkováVZS Ostrava03:08:15
88.TomášGižaSK Černé plíce03:12:00
89.DagmaraLukáčovátoRun03:15:00
89.MiroslavPožgaytoRun Stará Turá03:15:00
89.MartinaPožgayovátoRun Stará Turá03:15:00
92.CestmirKracmarSk Bradlan Brezova 03:15:20
93.JanHermanOtrokovice03:16:00
94.VeronikaMikulováSKÁJ team03:18:00
95.LiborSviečkaSKÁJ team03:19:00
96.IvaVavřičkováTJ Bečkodrom03:29:00
97.EvaAdamováBrno03:35:00
97.PavelRypienJEŠTĚD SKYRACE TÝM03:35:00
99.AlenaHaluzováNivnice03:36:00
100.RadekSmětákTopolná03:40:00
101.MatějZimaPraha03:41:00
102.KláraCyprováUherský Brod04:17:00
JanPonížilTršiceDNF




BÍLÉ KARPATY – krátká trasa


PODROBNÉ VÝSLEDKY



# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB Cíl
1.PeterČudrnákPekáreň Kvetoslavov01:21:00
2.MartinNeumannStrážnice - Karpatské naděje01:24:00
3.JanMaděričUherské Hradiště01:26:00
4.MiroslavBětíkGEOHUNTER01:27:00
5.DavidČechmánekPalkovice01:36:00
5.ElenŠimonováX-trail Orlová01:36:00
7.Ľuboš Hargaš Dolné Srnie01:36:36
8.PetrMičkaSTG česká01:44:00
9.PeterGeržaMyjava01:49:00
10.RadkaBukovskáX-Trail Orlová01:50:00
10.TomášKlímX-TRAIL Orlová 01:50:00
12.RenátaHluchníkováFrýdek-Místek01:51:00
13.Andrea ValíkováfKlidu sport team01:52:00
14.ZdeněkJonášekJá sám01:55:00
15.PetrJirečekJanov01:58:00
16.AnnaBalážováNová Lhota02:02:00
17.Miloš Vintrlík STG Břeclav 02:05:00
18.ZuzanaVranováBrno02:12:00
19.JakubSajdlThe Ministry of Silly Walks02:13:00
20.IvoTomášJezevci Brno02:13:30
21.ZuzanaBetákováBrno02:14:00
22.Petra HromádkováBlansko02:15:00
23.Žaneta GettováRuzomberok 02:17:00
24.JánŠalataKošice02:17:30
25.MIROSLAVHOLEŠINSKÝKATASTROFA Břeclav02:18:00
26.KarolTomekBrno02:21:00
27.JanGlöcklSRTG Podluží02:22:00
28.LukášValchařOstrava 02:23:00
29.Jan MartuškaBřeclav02:23:30
30.GabrielaPřemyslovskáArrhythmia02:23:40
31.Václav NeprašSKP Zlín02:24:00
32.MartinaBěťáková Freerun Zlin02:26:00
33.Ján VarmužaŠK Bradlan Brezová02:27:00
33.MargitaVarmužováŠK Bradlan Brezová02:27:00
35.MartinaKrálikováBrno02:34:00
35.JanŠťastnýRed Hat02:34:00
37.Šárka Filípková SRTG Podluží 02:41:00
38.MichaelaMičkováBrno02:58:00
OndřejKonečnýKarpatští vlciDNF
EliškaVondráčkováBlanskoDNF