Powered by Salomon

STARTOVNÍ LISTINA

BESKYDY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1AdamTomešSportObchod.cz/Runningzone BrnoCZEOK
2MichalProcházkaNebovidyCZEOK
3TomášFlámZlínCZEOK
4JakubKuraeWRC.czCZEOK
5JaroslavBártaDal Bhat PowerCZEOK
6MartinKreidlHolasiceCZEOK
7KamilaHiľovskáHimalayankaCZEOK
8OndřejPoučVyškovCZEOK
9PavelBartošek HraniceCZEne
10JanaPetrováHrabstvíCZEne
11Martin DankoRumaSportCZEOK
12PavelOrlíkTeam LightBIKECZEOK
13JanaOrlíkováTeam LightBIKECZEne
14PAVLOASSUIROVOlomoucUKROK
15JakubHajekKromerizCZEOK
16Vendula KelbichováKL sport MostCZEOK
17MartinŠerákSokol Bílovice nad SvitavouCZEOK
18RobertDubjelRunning zone BrnoCZEOK
19KarelRaiserTlustí plesniví jezevciCZEOK
20MichaelaPalatáTlustí plesniví jezevciCZEOK
21DušanVěžníkŽilinaCZEOK
22MiroslavZemánekFénix Sport Blansko, z.s.CZEOK
23DanielBublaPIM BK Divoká ŠárkaCZEOK
24VáclavPurŠumperkCZEOK
25JiříVěžníkNový JičínCZEOK
26Tomáš Štverák Inov - 8 TeamCZEOK
27DanielBrázdilUltra BlázenCZEOK
28TomášLachAnvilCZEOK
29ZdenekZamecnikZazaCZEOK
30Martin Řezáč Mushing Team Ostrava CZEne
31IvaPachtová MK Seitl Ostrava CZEne
32StanislavTřasoňRusavaCZEne
33JIRIKLEMENTDRESSME.CZCZEOK
34RadekPolákAD TeamCZEOK


BESKYDY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1JiříCabákHanačka TeamCZEOK
2PavelRychtecký Fifejdy CZEOK
3JosefZbořilHulínCZEOK
4AndrejChardikovZlinCZEOK
5RomanLukovskýSRTG PodlužíCZEOK
6TomášLipinaMK Seitl OstravaCZEOK
7KamilJeřábekOstravaCZEOK
8TomášJelínekDCM-BravoCZEOK
9Tomáš Vaněk KrnovCZEOK
10EliškaHrabalováKrnovCZEOK
11JiříKunytKrnovCZEOK
12TerezieBarčákováCvilínské schody KrnovCZEOK
13DaliborBarčákCvilínské schody KrnovCZEOK
14JurajUherNové Město nad MetujíCZEOK
15JanaUherováNové Město nad MetujíCZEOK
16Klára BurdováOpavaCZEOK
17KamilBrudnýPalkoviceCZEOK
18DavidVolnýStaříčCZEOK
19JanaKučerikováBohumínCZEOK
20JanaKučerikováJindřichov ve SlezskuCZEOK
21ŠtěpánDostálekSimalandCZEOK
22Natálie Kapcalová Markvartovice CZEOK
23DominikEichnerOstravaCZEOK
24VeronikaSiebeltováSportObchod.czCZEOK
25Krystian Zahrajsportobchod.czCZEOK
26TomášRaškaBohuslavice nad VláříCZEOK
27DavidŠevčíkfKlidu sport teamCZEOK
28Gabriela DostálováOstravaCZEOK
29DanielPastorDobráCZEOK
30SabinaNovákováFrýdek-MístekCZEOK
31JiříLondaSK Černé plíceCZEOK
32ZuzanaLippováSK Černé plíceCZEOK
33TomášGižaSK Černé plíceCZEOK
34HanaHoloubkováJAPArun.czCZEOK
35EvaAdamovaBrnoCZEOK
36MartinGužíkVPKOHCZEOK
37AdamJurákSportObchod.czCZEOK
38Jakub Pospíšil Brno CZEne
39DominikSkokanInov-8 CZEne
40Tereza WeissmannováFrýdlant nad OstravicíCZEOK
41JiříKostihaOstravaCZEOK
42LucieŠvacováADTeamCZEOK
43LucieHůvrováDCM-BravoCZEOK
44ŠárkaVachalováGLGCZEne
45MarekPastrňákOstravaCZEOK
46TomášDitrichOstravaCZEOK
47ŠárkaPůstováVSK UNI Brno/KONRAD TOOLS TeamCZEOK
48PetrVabroušekTitan Trilife ZlínCZEne
49FilipVabroušekAK ZlínCZEne
50RadomírDoleželMK Seitl OstravaCZEne


BESKYDY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1PatrikBejčekSportObchod.cz/Runningzone BrnoCZEOK
2MiroslavBětíkGEOHUNTERCZEOK
3LukášValchařOstrava - ZábřehCZEOK
4UnaiKareagaGernika-EuskadiOTHOK
5MatejZeliskaDubnica nad VáhomSVKOK
6KamilaOpravilová ZábřehCZEOK
7šárkaWaldhauserováBokolobka tým OstravaCZEOK
8JiříWaldhauserOstravaCZEOK
9PetraMaláOpavaCZEOK
10Kateřina Dančová Hlucin CZEOK
11TomášKubečkaHukvaldyCZEOK
12PetrJirečekjanovCZEne
13DanaHradilováVyškov CZEOK
14EsterMísteckáValašské Meziříčí CZEOK
15OndrejLitresitsČeská LípaCZEne
16Radka Bukovská X - Trail OrlováCZEne
17MariánLorencNový JičínCZEOK
18VeronikaLorencováNový JičínCZEOK
19TerezaKulštejnováČeladnáCZEne
20EliškaVondráčkováBlanskoCZEne




V případě, že budete chtít v registraci provést změny, napište na email admin@cutt.cz