Powered by Salomon

STARTOVNÍ LISTINA



BÍLÉ KARPATY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1PetrBěžeckýUtečCZEne
2Lukáš ManPřerovCZEOK
3OndřejKonečnýKarpatští vlciCZEOK
4MartinKreidlHolasiceCZEne
5KarelRaiserKusy špeku na útěkuCZEOK
6MichaelaPalatáKusy špeku na útěkuCZEOK
7Lubomir StudenyOddil2015CZEOK
8MartinŠerákBěžec TEAMCZEOK
9StanislavTřasoňRusavaCZEOK
10RadovanPetkov#teampetkovSVKne
11AdamTomešSportObchod.cz/Runningzone BrnoCZEOK
12JarekHubáčekTopolnáCZEOK
13MartinNeumannStrážnice - Karpatské nadějeCZEOK
14LukášPilátŠternberkCZEOK
15MartinPřemyslovskýPřerovCZEOK
16LiborBlahaTeam BedihošťCZEOK
17IlonaBajerováMašinkaCZEOK
18OndřejBenešBrnoCZEOK
19DavidPlevaKMB & JPSCZEne
20AlexandrSkribuckijOlomoucCZEOK
21MichalVečerkaMK ProstějovCZEne
22JaroslavBártaDal Bhat PowerCZEOK
23MilošMikundaRožnov pod RadhoštěmCZEne
24AdamDrgaIlavaSVKne
25EmilJanoškoPartizán ZubákSVKOK
26TomášFlámZlínCZEne
27JakubKuraeWRC.czCZEOK


BÍLÉ KARPATY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1TomášKarasSRTG PodlužíSVKOK
2Michaela BöhmováVZS OstravaCZEOK
3MariánStresŠantánekCZEOK
4DavidMatušíkRunning zone BrnoCZEne
5MichalJANIKSTG LitovelCZEne
6JiříCabákHanačka TeamCZEOK
7CestmirKracmarSk Bradlan Brezova SVKOK
8AndreaBorovskáŠK Bradlan BrezováSVKOK
9JánGološinecŠK Bradlan BrezováSVKOK
10JanPonížilTršiceCZEOK
11PatrikBejčekSportObchod.cz/Runningzone BrnoCZEOK
12JiříStýskalíkMilan Janata TýmCZEOK
13JaromírBumbálekBrnoCZEOK
14TomášGižaSK Černé plíceCZEOK
15PavelRychtecký Fifejdy CZEOK
16JurajUherNove Mesto nad MetujiCZEOK
17JanaUherovaNove Mesto nad MetujiCZEOK
18PavelPrůchaPravčiceCZEne
19MartinGužíkVPKOHCZEOK
20JiříŠtencelFulnekCZEOK
21Tibor NešťákBeháme cez čiaruSVKOK
22HonzaMrázOstravaCZEOK
23TeréziaBetáková#zubikydubikySVKOK
24PetrZdanskyBrnoCZEne
25RomanCiglerHobby RunnersCZEOK
26Lucie PáníkováHulínCZEne
27PetrZajíčekUherský ostrohCZEOK
28Hana MlčákováKarpatské nadějeCZEOK
29Ondřej Šebesta Karpatské naděje CZEOK
30IvaHřebačkováKarpatské nadějeCZEOK
31LuciaHladkáSkalicaSVKOK
32JanHermanOtrokoviceCZEOK
33EvaAdamováBrnoCZEOK
34MartinStoklásekOtrokoviceCZEOK
35JiriVaculikvlkosCZEOK
36MilanSúkenik Sanasport BrnoCZEne
37Peter Petkov Pevná Vôľa KRUPINA SVKne
38JanTicBěžím nebo lezuCZEne
39LukášZbihlejKarvináCZEne
40HanaHoloubkováJAPAsport.czCZEOK
41KateřinaPospíšilováPodhostýnský lenochodCZEOK
42OlgaKrčálováPolnáCZEOK
43PavelŠimekPolnáCZEOK
44KateřinaCiglerováNedomiceCZEOK
45LukášValchařOstrava CZEOK
46DenisPivoňkaMK Seitl OstravaCZEne
47PeterGlosVrádišteSVKne
48JiříUmlaufLuhačoviceCZEOK
49SteveChalkRadiosport Bílovice nad SvitavaCZEOK
50MartinaPožgayovátoRun Stará TuráSVKOK
51MiroslavPožgaytoRun Stará TuráSVKOK
52DagmaraLukáčovátoRunSVKOK
53PřemyslUlmanVodáci NapajedlaCZEne
54MartinaSkřičkováPřerovCZEOK
55VojtěchNavrátilPřerovCZEOK
56PetraBrandstillerováKarpatské nadějeCZEne
57Věra Moravanská Veselí nad MoravouCZEne
58KamilJeřábekOstravaCZEOK
59JosefZbořilHulínCZEOK
60MartinHelusOstravaCZEOK
61MartinSvobodaBrnoCZEOK
62PavloAssuirovOlomoucUKROK
63RadekSmětákTopolnáCZEOK
64KamilBrudnýPalkoviceCZEne
65RadekSloupVydosbus/otnice CZEne
66NatálieKapcalová Hlučin CZEne
67TomášKubičíkMOUNTAINTIME Kross tri teamCZEne


BÍLÉ KARPATY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1RomanStužkaOstrožská Nová VesCZEOK
2MargitaVarmužováŠK Bradlan BrezováSVKOK
3Ján VarmužaŠK Bradlan BrezováSVKOK
4JanaNovotnáBrušperkCZEOK
5MichalPopelkaPRIMA BILAVČÍK CZEOK
6AnetaElnerováChorniceCZEOK
7PetraHromádkováBlanskoCZEne
8MiroslavBětíkGEOHUNTERCZEOK
9JakubSajdlThe Ministry of Silly WalksCZEOK
10ZdeněkJonášekJá sámCZEOK
11MarekJarošSportObchod.cz/Runningzone BrnoCZEOK
12MarketaZapletalovaStrakoniceCZEne
13KateřinaVejrychováKarvináCZEOK
14JaroslavTrněnýOLCZEOK
15PetrSchulerTři křížkyCZEne
16MiroslavChodúrZlínCZEne
17VáclavNovotnýBrušperkCZEne
18ZuzanaVranováBrnoCZEOK
19AnnaBalážováNová LhotaCZEOK
20EsterMísteckáPoličnáCZEOK


V případě, že budete chtít v registraci provést změny, napište na email admin@cutt.cz