Powered by Salomon

STARTOVNÍ LISTINA



BÍLÉ KARPATY – dlouhá trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1Lukáš ManPřerovCZEOK
2OndřejKonečnýKarpatští vlciCZEOK
3MartinKreidlHolasiceCZEOK
4KarelRaiserKusy špeku na útěkuCZEOK
5MichaelaPalatáKusy špeku na útěkuCZEOK
6Lubomir StudenyOddil2015CZEOK
7StanislavTřasoňRusavaCZEOK
8JiříŠtencelFulnekCZEOK
9LukášPilátŠternberkCZEOK
10MartinPřemyslovskýPřerovCZEOK
11LiborBlahaTeam BedihošťCZEOK
12IlonaBajerováMašinkaCZEOK
13OndřejBenešBrnoCZEOK
14JaroslavBártaDal Bhat PowerCZEOK
15EmilJanoškoPartizán ZubákSVKOK
16TomášFlámZlínCZEOK
17JakubKuraeWRC.czCZEOK
18OlgaDastychováBěžecký klub České spořitelnyCZEOK
19LiborMiloševskýUltra SOBCZEOK
20HanaVečerkováKESBUKCZEOK
21JanaGlozová Veselí nad Moravou CZEOK
22Josef Gloza Veselí nad Moravou CZEOK
23JanaKakáčováViszla TeamCZEOK
24MiroslavŠmatolánSyrovátkaCZEOK
25Vendula KelbichováKL sport MostCZEOK
26MarekBergauerBazmeciCZEOK
27VáclavPurŠumperkCZEOK
28StanislavKováčekMK SEITL OSTRAVACZEne
29PavelŠpičákVyškovCZEOK
30TomášHlaváčFetrock ZlínCZEOK
31JanaMartinůKarpatský kynologický klubCZEOK
32TomášDavidLešnáCZEOK
33MatějBenešSpartak ČtyřkolyCZEOK
34VáclavaMolcarováRozběhnito.cz CZEOK
35ZdeněkChouñUltra trail Mariánské LázněCZEOK
36JakubDrahokoupilPrahaCZEOK
37CtiborKubáňUherský BrodCZEOK
38DenisaKrocováLendy clubCZEOK
39PetrJelínekLendy clubCZEOK
40Veronika PočtováAdidas Runners PragueCZEOK
41KateřinaČumpelováBC Nová trojkaCZEOK
42KamilGorošLučinaCZEOK
43TomasFantaKarpatské NadějeCZEOK
44VítRyškaVSK Uni BrnoCZEne
45PetrHénekKlimatex running teamCZEOK
46AlenaHénkováKlimatex running teamCZEOK
47DanielBublaPIM BK Divoká ŠárkaCZEOK
48ZdeněkHruškaRunsport.cz/SalomonCZEOK
49OndřejPavelkaRapotínCZEOK
50ivaČernáOstravaCZEOK
51KamilNaščakTudateamCZEOK
52VeronikaMartínkováTrailheroCZEOK
53LubomírOkruhlicaNezávislost BratislavaSVKOK
54ZuzanaOkruhlicováNezávislosť BratislavaSVKOK
55Aleš KonečnýfKlidu sport teamCZEOK
56ZbyněkAdámekKarpatský kynologický klubOK
57LeonaHapalováKarpatské nadějeOK
58MiroslavŠrámekDrsnoviceOK
59RadomírViejHasiči LubnoOK
60RostislavBolekOstravaOK
61BarboraMacurováDivočáci Frýdlant n. O.OK


BÍLÉ KARPATY – střední trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1TomášKarasSRTG PodlužíSVKOK
2Michaela BöhmováVZS OstravaCZEOK
3MariánStresŠantánekCZEOK
4CestmirKracmarSk Bradlan Brezova SVKOK
5AndreaBorovskáŠK Bradlan BrezováSVKOK
6JánGološinecŠK Bradlan BrezováSVKOK
7JanPonížilTršiceCZEOK
8JiříStýskalíkMilan Janata TýmCZEOK
9JaromírBumbálekBrnoCZEOK
10TomášGižaSK Černé plíceCZEOK
11JurajUherNove Mesto nad MetujiCZEOK
12JanaUherovaNove Mesto nad MetujiCZEOK
13MartinGužíkVPKOHCZEOK
14Tibor NešťákBeháme cez čiaruSVKOK
15HonzaMrázOstravaCZEOK
16AndrejChardikovZlínCZEOK
17TeréziaBetáková#zubikydubikySVKOK
18RomanCiglerHobby RunnersCZEOK
19PetrZajíčekUherský ostrohCZEOK
20Hana MlčákováKarpatské nadějeCZEOK
21LukášKučeraLipovCZEOK
22IvaHřebačkováKarpatské nadějeCZEOK
23LuciaHladkáSkalicaSVKOK
24JanHermanOtrokoviceCZEOK
25EvaAdamováBrnoCZEOK
26MartinStoklásekOtrokoviceCZEOK
27JiriVaculikvlkosCZEOK
28JanTicBěžím nebo lezuCZEOK
29HanaHoloubkováJAPAsport.czCZEOK
30OlgaKrčálováPolnáCZEOK
31PavelŠimekPolnáCZEOK
32KateřinaCiglerováNedomiceCZEOK
33PeterGlosVrádišteSVKOK
34JiříUmlaufLuhačoviceCZEOK
35SteveChalkRadiosport Bílovice nad SvitavaCZEOK
36MartinaPožgayovátoRun Stará TuráSVKOK
37MiroslavPožgaytoRun Stará TuráSVKOK
38DagmaraLukáčovátoRunSVKOK
39MartinaSkřičkováPřerovCZEOK
40VojtěchNavrátilPřerovCZEOK
41PetraBrandstillerováKarpatské nadějeCZEOK
42KamilJeřábekOstravaCZEOK
43MartinHelusOstravaCZEOK
44MartinSvobodaBrnoCZEOK
45PavloAssuirovOlomoucUKROK
46RadekSmětákTopolnáCZEOK
47RadekSloupVydosbus/otnice CZEOK
48JakubJandaROHÁLOV bike teamCZEOK
49PetrHalbrštatZnojmoCZEOK
50IrenaZelenáOrel Moravské BudějoviceCZEOK
51Roman LukovskýSRTG PodlužíCZEOK
52Gabriel KoscelníkHrube ruryCZEOK
53LenkaVraníkováVZS OstravaCZEOK
54LenkaChmelařováBDM TeamCZEOK
55KubaKocourekSOVA RUN BrnoCZEOK
56TomášRaškaBohuslavice nad VláříCZEOK
57DavidZatloukalUherský BrodCZEOK
58DavidŠevčíkfKlidu Sport TeamCZEOK
59JiříKubartTJ BečkodromCZEOK
60IvaVavřičkováTJ BečkodromCZEOK
61MartinSkrizalaBeskyd-Natural Pegresshop tymCZEOK
62MartinŠpaňhelTJ BečkodromCZEOK
63MatějPlchPeakMachineCZEOK
64MartinVlachJAPAsport.czCZEOK
65PetrHarnošVeselí nad MoravouCZEOK
66JiříRabiecPŘECI fyzioCZEOK
67ZuzanaRabiecováPŘECI fyzioCZEOK
68LiborSviečkaSKÁJ teamCZEOK
69VeronikaMikulováSKÁJ teamCZEOK
70MartinJuranRun For FunSVKOK
71AndrejFoltínKamzík 1000+SVKOK
72MartinOndráčekHavířovCZEOK
73OndřejPoučVyškovCZEOK
74AdamZbraněkUherské HradištěCZEOK
75JakubKantaSRTG Podluzi CZEOK
76MonikaKučerováPutohor, Český TěšínCZEne
77AndrejKazinotaSkalicaSVKOK
78PetrWilczyńskiAlpsport Ježek na KopciCZEne
79PavelRypienJEŠTĚD SKYRACE TÝMCZEne
80LukášKotásekČeský TěšínCZEne
81BarboraŠiškováRed HatSVKOK
82RomanBadíkBrnoCZEOK
83MartinŠalataBrnoCZEOK
84AlenaHaluzováNivniceCZEOK
85DagmarPichováRunning zoneCZEOK
86LukášVranýPrahaCZEOK
87Julija PrejsováRunning Zone BrnoCZEOK
88PeterBrázdilNové Mesto nad VáhomSVKne
89Václav Petrásek ZlinCZEOK
90Jaroslav MatonohaOddíl 2015CZEOK
91AnetaHejnovaPrahaCZEOK
92MatějZimaPrahaCZEOK
93MartinaHlavinkovaZabrehCZEOK
94VeronikaJínkováChřibské BěhnyCZEOK
95AnetaKolodějováCanicross Beskydy/Jóga Pro Sport CZEOK
96BeátaDlapováChribske behnyCZEOK
97TerezaWeissmannová Canicross BeskydyCZEOK
98KláraCyprováUherský BrodCZEOK
99RadovanPetkov#teampetkovSVKne
100ŽanetaKulichová OstravaCZEOK
101JanValošekOstravaCZEOK
102MichalKabátCanicross BeskydyCZEOK
103FrantišekŠnóblTelniceCZEOK
104JánŠenitkoKunoviceCZEne
105MartinMichálekSkalicaSVKOK
106MarcelHašplOddíl 2015CZEOK
107Jan MinarčíkOstravaCZEOK
108MichalWaignerLowellpro Racing TeamCZEOK
109MartinPovalačRozběháme UHCZEne
110ŠtěpánDostálekšímalandCZEOK
111OlgaBlaťákováSports Development PřerovCZEOK
112EvaStrnadovaVranovCZEOK
113MarekChmelaPrakšiceCZEOK
114MichalŠkrobákBrnoCZEOK
115AlešLiškaUniversal USU TeamCZEOK
116JánŠalataKošiceSVKOK
117MichalKoudelíkVelMezCZEOK
118PavelŘíčnýOpavaCZEOK
119JanZidekPivovar Koníček CZEOK
120JiříKapuciánZlínCZEne
121TomášKubičikOstravaCZEne
122BarboraMacurováCZEne
123ŠtěpánkaZemánkováOK
124PetrBartošOK
125PetrKřupkaOK


BÍLÉ KARPATY – krátká trasa

# JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB STÁT PLATBA
1RomanStužkaOstrožská Nová VesCZEOK
2MargitaVarmužováŠK Bradlan BrezováSVKOK
3Ján VarmužaŠK Bradlan BrezováSVKOK
4JanaNovotnáBrušperkCZEOK
5MichalPopelkaPRIMA BILAVČÍK CZEOK
6AnetaElnerováChorniceCZEOK
7MartinNeumannStrážnice - Karpatské nadějeCZEOK
8MiroslavBětíkGEOHUNTERCZEOK
9JakubSajdlThe Ministry of Silly WalksCZEOK
10ZdeněkJonášekJá sámCZEOK
11MarekJarošSportObchod.cz/Runningzone BrnoCZEOK
12KateřinaVejrychováKarvináCZEOK
13LukášValchařOstrava CZEOK
14JaroslavTrněnýOLCZEOK
15ZuzanaVranováBrnoCZEOK
16AnnaBalážováNová LhotaCZEOK
17EsterMísteckáPoličnáCZEOK
18ZuzanaBetákováBrnoSVKOK
19KarolTomekBrnoSVKOK
20Václav NeprašSKP ZlínCZEOK
21MartinaBěťáková Freerun ZlinCZEOK
22IvoTomášJezevci BrnoCZEOK
23PavelKubínekTeam Kámen PlusCZEOK
24Miloš Vintrlík STG Břeclav CZEOK
25Jan MartuškaBřeclavCZEOK
26MIROSLAVHOLEŠINSKÝKATASTROFA BřeclavCZEOK
27MichaelaMičkováBrnoCZEOK
28PetrMičkaSTG českáCZEOK
29GabrielaPřemyslovskáArrhythmiaCZEOK
30RadkaBukovskáX-Trail OrlováCZEOK
31TomášKlímX-TRAIL Orlová CZEOK
32Ľuboš Hargaš Dolné SrnieSVKne
33Přemysl UlmanVodáci NapajedlaCZEne
34JanŠťastnýRed HatCZEOK
35MartinaKrálikováBrnoCZEOK
36PeterČudrnákPekáreň KvetoslavovSVKOK
37EliškaVondráčkováBlanskoCZEOK
38MiroslavVykydalNivniceCZEOK
39Petra HromádkováBlanskoCZEOK
40JanMaděričUherské HradištěCZEOK
41PeterGeržaMyjavaSVKOK
42Žaneta GettováRuzomberok SVKOK
43VěraRaisováOstravaCZEne
44RenátaHluchníkováFrýdek-MístekCZEOK
45JarmilaFilippovováPitínCZEne
46Andrea ValíkováfKlidu sport teamCZEOK
47PetrJirečekJanovCZEOK
48DavidČechmánekPalkoviceCZEOK
49ElenŠimonováX-trail OrlováCZEne
50Šárka Filípková SRTG Podluží CZEne
51EliškaVondráčkováOK
52JanGlöcklSRTG PodlužíOK


V případě, že budete chtít v registraci provést změny, napište na email admin@cutt.cz