Právě odstartovaly registrace do nového ročníku naší běžecké série.

16. 2. 2017

Včera večer (15/2 2017) jsme spustili registrace do ročníku 2017. Jde o třetí ročník, který pro vás pořádáme a jsme rádi, že jsme našli běžecké příznivce, kteří mají chuť si s námi zasportovat. Za uplynulé 2 ročníky jsme získali nějaké zkušenosti a ty jsme přetavili do změn, které na vás v roce 2017 čekají. Především si můžete teď vybrat ze tří délek tras. Nově jsme pro méně vytrvalé běžecké požitkáře připravili v každém závodě tzv. krátké trasy v délce 15 – 20 km. Dále zůstanou v nabídce i další dvě trasy jako v minulých letech, pro zkušenější (30-40 km) a opravdu protřelé (60-70 km). Série začíná 20. května v Bílých Karpatech, centrum bude v rekreačním středisku Vápenky v Nové Lhotě. Druhý závod je naplánován do Jeseníků na 30. září a centrum bude v areálu běžeckého lyžování sportovního klubu policie v Nové Vsi u Rýmařova. Zde se jedná o novou lokalitu, která je velmi dobře dostupná individuální dopravou a svým umístěním pod lesními hřebeny jesenických velikánů slibuje krásnou kulisu závodu. Poslední, třetí a finálový závod se už tradičně odehraje v Beskydech 29. prosince. Hotel Beskyd v Trojanovicích poskytuje příjemné zázemí v zimním období a vychází vstříc všem požadavkům a potřebám.

Jednou z novinek je i možnost získání originálního dárku v podobě multifunkčního šátku s designem CUTT/Salomon v ceně 250,- Kč. Závodníci, kteří se registrují a uhradí včas startovné do všech 3 závodů, získají šátek zdarma. Ti, kteří se registrují do 2 závodů, mohou získat šátek za 99,- Kč. Je také možnost koupit si šátek samostatně.

Vyplatí se i věnovat pozornost aktuálním pravidlům závodu, jež jsme rovněž aktualizovali. Těšíme se na setkání na našich závodech!


CUTT.cz