První ročník Czech Ultra Trail Tour má silné partnery

16. 2. 2015

Záštitu nad sérií Czech Ultra Trail Tour (CUTT) převzala Česká asociace extrémních sportů (ČAES). Ceníme si toho a zavazuje nás to k odvedení kvalitní práce, protože ČAES působí ve sportovním světě již 18 let. ČAES je organizátorem a spolupořadatelem mnoha tradičních sportovních akcí. Máme ambice zařadit se přesně mezi takové akce, které vytvoří dlouhodobou tradici a kam se budou závodníci rádi vracet.

Prvním partnerem závodu v Jeseníkách se stalo Sportovní Gymnázium Vrbno pod Pradědem. Toto odloučené pracoviště bruntálského gymnázia vychovává talenty hlavně v oblasti zimních sportů (lyžování, biatlon), dále v cyklistice a orientačním běhu. Sportovní gymnázium ve Vrbně nám poskytne zázemí pro první závod, bude zde základna s veškerým potřebným servisem a také start a cíl závodu.

Významným produktovým partnerem závodu se stala společnost Amersports, která zastupuje na českém trhu mimo jiné značku Salomon. Vítězové závodu se tedy mohou těšit na ceny od firmy, která je celosvětovým lídrem ve výzkumu a výrobě výbavy pro outdoorové běžce! Děkujeme za důvěru.

Marek Navrátil, ředitel série závodů CUTT


CUTT.cz